Eucerin

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló szérum 10% tiszta és frissen aktivált C-vitaminnal. Gyorsan beszívódó bőrmegújító, mely erősíti és simává teszi a bőrt, miközben feltölti a ráncokat. A bőr már hét nap alatt láthatóan frissebbé és ragyogóbbá válik.

Bereczramona

2022. június 5.

Nekem nagyon bevált. A patikában ajánlotta a gyógyszerész hölgy, amikor a pattanások után visszamaradt foltjaimra és pirosodásra kerestem valamit, amit isotretinoin kúra mellett is tudok használni. C vitamint általában reggel szoktak használni, de picit féltem, hogy sok lesz, ugyanis sminkelek is, és direkt olyan fényvédőt kerestem, ami hidratál is, nehogy sok legyen így nyáron a több réteg, ezért este használom. Reggelre szépen megnyugtatja a bőrömet, a pirosodást enyhítette, hidratál is. Szerintem ha nem is hetente, de havonta újra fogom venni, és kúraszerűen használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 5.

becu

2022. március 26.

Jó kis termék. Valóban érezhető a frissítő hatás. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Jó kis termék. Valóban érezhető a frissítő hatás. Gyorsan beszívódik.

Minnie123

2022. január 20.

Imádja a bőröm, kellemes az illata, jó az állaga. Ennek a a szérumnak tényleg meglátszik a használata, még az én fiatal bőrömön is.
Kevés kell belőle, inkább kúraszerűen kell alkalmazni. Akciósan nagyon megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

anile

2021. december 5.

Elfogyott PC antioxidáns szérumom és úgy gondoltam rendelgetés helyett keresek egy egyszerűbben beszerezhető ( értsd: leugrom a sarki patikába) C vitamin tartalmú szérumot. Az itteni vélemények hatására vettem meg. Az tényleg jó, hogy én aktiválom az első használat előtt és valóban feltölti a kezdődő ráncokat. Még az illatanyagot is elnézném neki. De nem szívódik be rendesen, hagy egy leheletvékony filmréteget, emiatt pedig a fényvédőm kukacosodik rajta. A komedogén összetevők munkájának gyümölcse is szó szerint beérett: egy-egy pici pattanás és eltömődött pórusok.
Aki nem hajlamos miteszerekre, annak beválhat, mert egyébként hozza amit ígér, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

zsofiao

2020. augusztus 12.

Ekcémás és erősen érzékeny bőrömön semmilyen irritációt nem okozott és gyönyörűen kisimítja, ragyogóvá teszi a bőrt. Változóan az esti vagy reggeli rutin részeként használom, naptej alatt is remekül működik. Ugyan nincsen összehasonlítási alapom, mert más C vitamin szérumot nem használtam, mert a túlérzékeny bőröm nem jól bírja a tesztelsét, de ez bevállt így nem tervezem lecserélni. Egyedül a parfüm miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

derienart

2020. július 28.

Én leszek mint látom a lehúzó. :( Szeretem az eucerin termékeket, de ez nagyon nem jött be. 3-4x használtam. Nálam befülledt alatta a bőröm, nem szívódott fel teljesen, és full mitesszeres és pattanásos lettem. A pattanások tuti ettől jöttek, mert direkt próbálgattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

stylo

2020. július 8.

Mar sokadik alkalom, hogy az eucerin meggyoz. Ez is nagyon klassz! Szepen felszivja a borom, kevesbe tunik faradtnak, erzesre is frissito. Ajanlom. A csomagolas nagyon szokatlan, epp ezert tetszik. Plussz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

bungics

2020. július 8.

Sok próbálkozás és rengeteg ablakon kidobott pénz után ez az egy c vitamin booster vált be nekem. Meggyőződésem, hogy azért, mert ezt aktiválni kell az első használat előtt, tehát nem áll a boltok, raktárak polcain hónapokig, miközben a c vitamin elbomlik hamar. Azért is csak 8 ml, mert a végére látszik, hogy kezd megromlani, büdösödni kezd és a színe is megváltozik. De tényleg már csak az utolsó cseppek.
Én éjszakára használom, nagyon szép kisimult leszek reggelre, halványítja a foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

Futureline

2019. október 2.

3-as csomagban megeri. Jo erzes tudni hogy frissen keszited el magadnak a c-vitaminos szerumot. Teljesen higienikusan es legmentesen tarolva. A termek aljan van egy aluminium folia amit el kell tavolitani, ezutan az alatta levo gumi adagolot lenyomni. Majd osszerazni a termeket. Letekerni a kupakot es nyomhatod is az anyagot. Hig fluid allagu, finom illatu. A hidratalasa nekem keves igy fole meg szoktam kremezni. De 30 fok folott siman eleg onmagaban is. Kizarolag estere hasznalom hetente 2-szer, reggelre ragyogo es sima lesz tole a borom. Az illatanyag miatt vonok le 1 pontot. Minek? Kinek? Miert? Az ekcemas boromnek sokkal jobban bejonnek a kevesbe, vagy egyaltalan nem illatositott kozmetikumok. Az erosen illatositott termekek irritaljak a boromet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.