Eucerin

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JulcsiToth, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali és hosszan tartó hidratálás. Hialuronsavat és glüko-glicerolt tartalmazó arcpermet, melynek használatával a bőr hidrtatált, üde és egészségesen ragyogó lesz.

Csilla_Csilla

2021. január 16.

Valamivel olcsóbban jutottam hozzá ehhez a termékhez, mint az eredeti ár és hát először kételkedtem. Mostanában elég rendesen bevitt a szépségápolási marketing (úgy általános értelemben) a termékek erdejébe. Új szépségápolási rutin kialakítása elején járok, rengeteg minden újdonság még nekem. Eddig nem nagyon fordítottam erre nagy figyelmet, mivel genetikailag elég szerencsés vagyok a bőrömmel kapcsolatban. Na de, mégis megrendeltem ezt a terméket és abszolút nem bántam meg! Este és reggel is használom, egy kis bónusz hidratáló az arcra, nyakra, dekoltázsra. Szépen, egyenletesen permetez. Kellemes, üde érzetet hagy a bőrön és hamar beszívódik. Ha elfog fogyni, akkor mindenképpen újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

izabella73

2020. október 25.

Imádom ezt a spray-t, frissit,hidratál, nagyon jó érzés az arcomra fújkálni.Sokáig kitart, egész nyáron használtam, volt hogy naponta többször is, és még mindig nem fogyott el.Én 20%os akcióban vettem,de szerintem teljes árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Jucccc

2020. október 11.

Először is hál' Istennek sokkal olcsóbban szereztem be, mint amennyi itt van feltüntetve, kb 3500-4000 Ft körül van az ára.
Nagyon lágy, kellemes permetet fúj, nem köpködős, és nem túl erős. Előtte egy sima pumpás kiszerelésű permetem volt, az Eucerin használata sokkal jobb. Szépen hidratál, könnyen beszívódik, bár én tonernek használom a szérumok előtt, így nem igen várom meg, hogy beszívódjon, max a hámlasztó előtt. Jól kiegészíti a többlépéses rutint, rendesen támogatja a szérumok hatását. Nagyjából olyan, mint bármely más toner, teszi a dolgát, ahogy kell. Napközben is szeretem újra fújni, felfrissít és hidratál, valamint egyáltalán nem bántja a sminket, nem mászik vagy folyik el tőle. Mivel viszonylag könnyen beszerezhető, így valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.