Eucerin

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JulcsiToth, Módosítva: 2021. június 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali és hosszan tartó hidratálás. Hialuronsavat és glüko-glicerolt tartalmazó arcpermet, melynek használatával a bőr hidrtatált, üde és egészségesen ragyogó lesz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Wey1122

2021. október 26.

Az utóbbi időben pár Eucerin terméket kipróbáltam,így került a kosaramba ő is.Tonik helyett használom,nincs illata könnyen felszívódik nem hagy ragacsos réteget maga után.Nyáron is szívesen használtam,már újravettem.Ez kis plusz amit megengedek magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

Reebuus

2021. június 8.

Ez egy nagyon jó termék 🙂 egy blogger oldalán láttam, és külföldön sokkal baratibb áron megvettem. Amúgy is használok hyaluron savas terméket, de bagyon szeretem az ilyen permeteket és gondoltam nyárra jó kis plusz lesz és jól esik majd fújkálni. Én most főleg estére használom, toner előtt vagy után, és meg a nedves bőrre viszem fel a további termekeimet. Nagyon szeretem, szuper jó a permet ahogy fúj, és az arcom is nagyon szereti, szépen feltölt, és apró szaraz folt sincs az arcomon. Nyilván ennél is a hosszú távú használat hoz igazán eredményt, de nekem évek óta oszlopos tagja a rutinomnak a hyaluron. Ejszakai krém ala a nyakamra és dekoltázs rá is fújom. Nagyon szeretem, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

barnajudit87

2021. május 7.

Pár napja használom, de eddig teljesen megvagyok vele elégedve. Nyáron nem szeretek arckrémeket használni mert izzadok, kifényesedik az arcom és azt érzem, hogy nem szellőzik a bőröm. Ennek ellenére valami kell, mert kicsit vizhiányos a bőröm. Gyógyszertárban ezt ajánlották és nem bántam meg hogy megvettem. Nagyon jól hidratál, a bőröm pihe puha. Ha a nyári időszakban elfogy, tuti hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Queen16

2021. április 30.

Az INCI-je szép, csak kis extra lépés kis permet sprayt vártam tőle és anyit is tud, nyilván egy hyaluron szérumot meg egy hidratáló krémet nem fog helyetesíteni de jó érzés, nem irritál nem csíp, általában reggelente szoktam fújkállni vele az arcom regeli rutinomban, valóban finoman porlaszt, nem olyan vizes hatásu mint egy termál víz például. Hogy újra vevős lesz az még kérdéses, de lehet újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

Cseniko

2021. április 21.

Nagyon vágytam erre a spray -ra , de nem tudom hányadán is állok vele így 4 hónap után.

Nagyon szépen lágyan porlaszt, igazán kellemes és frissítő az arcnak, nálam semmi irritáció, az ára sem annyi ami itt fel van tüntetve, akció függvényében olyan 2600 és 3600 között lehet.

Viszont azt hogy hidratál, na az nálam egyáltalán nem igaz. Ha nem kenek utána egyből szérumot vagy fényvédőt akkor ugyanolyan húzódóan szárazra szárad meg az arcom , mint a sima csapvíz után.
Nem vagyok benne biztos, hogy csak frissítő , szépen prezentált tiszta víz, vagy tényleg több annál.

Sokáig kitart, akcióban érdemes kipróbálni, így a nyár közeledtével valószínűleg magam is újra fogom vásárolni, ha elcsípem jó áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 21.

Sophie90

2021. március 9.

Nagyon nagy csalódás számomra. Használok rendes hyaluront, retinolt és hámlasztókat is, semmi problémám nincs egyikkel sem, de ez a spray rettenetesen csípi az arcomat. Nem tudom milyen hatóanyag bánthatja benne az arcomat, de nagyon megszenvedek vele. A kezembe szoktam fújni és így paskolom bele a hyaluronnal a bőrömbe, így viszonylag kibírható, de biztos hogy nem fogom újra venni, számomra nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Csilla_Csilla

2021. január 16.

Valamivel olcsóbban jutottam hozzá ehhez a termékhez, mint az eredeti ár és hát először kételkedtem. Mostanában elég rendesen bevitt a szépségápolási marketing (úgy általános értelemben) a termékek erdejébe. Új szépségápolási rutin kialakítása elején járok, rengeteg minden újdonság még nekem. Eddig nem nagyon fordítottam erre nagy figyelmet, mivel genetikailag elég szerencsés vagyok a bőrömmel kapcsolatban. Na de, mégis megrendeltem ezt a terméket és abszolút nem bántam meg! Este és reggel is használom, egy kis bónusz hidratáló az arcra, nyakra, dekoltázsra. Szépen, egyenletesen permetez. Kellemes, üde érzetet hagy a bőrön és hamar beszívódik. Ha elfog fogyni, akkor mindenképpen újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

izabella73

2020. október 25.

Imádom ezt a spray-t, frissit,hidratál, nagyon jó érzés az arcomra fújkálni.Sokáig kitart, egész nyáron használtam, volt hogy naponta többször is, és még mindig nem fogyott el.Én 20%os akcióban vettem,de szerintem teljes árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Jucccc

2020. október 11.

Először is hál' Istennek sokkal olcsóbban szereztem be, mint amennyi itt van feltüntetve, kb 3500-4000 Ft körül van az ára.
Nagyon lágy, kellemes permetet fúj, nem köpködős, és nem túl erős. Előtte egy sima pumpás kiszerelésű permetem volt, az Eucerin használata sokkal jobb. Szépen hidratál, könnyen beszívódik, bár én tonernek használom a szérumok előtt, így nem igen várom meg, hogy beszívódjon, max a hámlasztó előtt. Jól kiegészíti a többlépéses rutint, rendesen támogatja a szérumok hatását. Nagyjából olyan, mint bármely más toner, teszi a dolgát, ahogy kell. Napközben is szeretem újra fújni, felfrissít és hidratál, valamint egyáltalán nem bántja a sminket, nem mászik vagy folyik el tőle. Mivel viszonylag könnyen beszerezhető, így valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.