Eucerin

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bhhr79, Módosítva: 2011. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regeneráló hatású, ránctalanító éjszakai hidratáló krém, érzékeny bőrre.
Jellemzők:

• A bőr saját Q10 koenzimével
  • Regeneráló proretinol tartalommal
  • Illatanyagmentes
  • Alkoholmentes
  • Mesterséges színezéket nem tartalmaz

Előnyök:

• 5 héten belül csökkentheti a ráncok és a finomabb ráncok mélységét.
  • Javítja a bőrsejtek regenerációját.

mayan125

2018. július 17.

Taplalt, hidratalt es kisimult lesz tole a borom szinte azonnal, a legelso hasznalat utan. Talan a legelso arckrem amit hasznaltam es valoban ereztem, hogy mukodik. A shea vajtol kulonosen puha es illatos lesz tole az arcborom. Nyaron ugyanakkor mast hasznalok, mivel tulsagosan is taplal ezert picit nehez erzetet ad a nyari ejszakakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

MsKors

2017. január 15.

Baromira túlárazott, meg A Név, így csodát vártam, de nem kaptam. Egy sima kétezer forintos drogériás krém is tudja ezt a szintet hozni, igazán csalódtam. Az összetevőket nem csekkoltam előtte, voltam olyan idióta és csak úgy megvettem, azóta verem a fejem a falba.
Nem tartom jó vásárnak, talán ha kevesebbe kerülne nem fájna ennyire... (De én voltam a hülye.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

claudia.nyilas

2015. december 12.

Megújult a külseje, nem így néz ki, mint a képen. Együtt vettem a nappali krémjével, mostmár több hete használom együtt a kettőt. Mindig valami baromi látványos dologra számítok egy krémnél, de csak átlagosan jó, teszi a dolgát, semmi kemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.

Viki000

2012. április 8.

Nagyon szeretem. Igaz,még nincs túl sok ráncom, így nem tudom, azokra mennyire jó, de nagyon táplált, hidratált lett tőle a bőröm, már pár napi használat után. A pattanásokra hajlamos bőrömön sem tömítette el a pórusokat. Néha nappalra is használom, a fényvédőm alá, eddig nem volt túl nehéz, de lehet a nyári 30 fokokban már nem fogom tudni használni. Az árát kicsit sokallom, kb. 6000Ft, de ennek ellenére megadom az 5 csillagot. Biztosan újra fogom vásárolni.

Szerk:

valahogy eddig nem néztem alaposan az összetevőit, az utolsó helyen lévő DMDM azért nem túl bíztató:S Így azért már megfontolom az újra vételét, pedig tényleg jó kis termék...1 csillagot azért levonok emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Szerk:

Antioxidánsok: Ubiquinone, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.