Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2011. július 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kifejezetten az érzékeny szemkörnyék ápolására fejlesztették ki. „Olaj a vízben” típusú emulzió. Eltünteti a szem alatti sötét karikákat és a szem környéki ráncokat. 6-os UV-szűrője védi a szem környékét az idő előtti öregedés ellen. Alkalmazása minden bőrtípusra, 25 éves kortól ajánlott. Szemorvosok által tesztelt.

Kontaktlencsét viselők is használhatják. Hipoallergén. Illat-, színezőanyag- és parabenmentes. Nem mitesszerképző.

Timi2424

2018. szeptember 30.

pár hete használom, szépen hidratál, de semmi változás a kis szarkalábaknál. Még várok vele, lehet csak én vártam szupergyors hatást, ennyi pénzért. Eddig kellemes, de kb mint egy Baleás szemkörnyékápoló.

Határozottan semmi változás egy tubus után, az alverdés rózsaolaj sokkal szebben feltölti a szemkörnyéket, az ár töredékéjért. Sajnos lepontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

pacsalia

2018. augusztus 20.

nekem bevált. nem irritál, nem érzek illatanyagot benne hálistennek, viszonylag hamar beszívódik, és "rugalmasabb", hidratáltabb érzetű, frissebb tőle a szemkörnyékem :)
még csak pár hete használom, úgyhogy a ráncmegelőző, ráncfeltöltő hatásáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

rtunde

2016. október 23.

Termékmintában próbáltam ki. Az összetétele megújult 15-ös fényvédő faktort tartalmaz. Illatanyagmentes és érzékeny arcbőrre javasolt termék, sajnos a szemem mégis irritálja ,azt nem mondom, hogy folyik a könnyem, de majdnem. Valószínűleg a benne lévő fényvédő miatt, ugyanis a fényvédő nélküli szemkörnyékápolómnál ezt szerencsére nem tapasztaltam. Használathoz reggeli és esti használatot javasolnak, bár szerintem éjszakára semmi szükség , hogy a termék fényvédőt tartalmazzon.Örülök, hogy csak termékmintát próbáltam, s nem vettem meg teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 23.

mokkalany

2016. szeptember 22.

Már nem először segít az érzékeny szemkörnyék problémáján (könnyezés, ekcéma). Pedig valamilyen alkoholt ennek az összetevői is írnak, igaz, parfümöt nem. Amúgy tényleg nem aktuális az INCI, mert a piros összetevő tényleg nincs már a dobozon. Akármit is tud, én nagyon hálás vagyok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Puccos

2016. július 21.

A nappali és az éjszakai krémem is Eucerin, sok-sok kidobott,el nem használt "kence " után ennél a márkánál kötöttem ki. Jó kis szemkörnyékápoló. Ez az egy krém amitől nem könnyezik a szemem, valószínűleg azért mert illatanyagmentes . Jól hidratál és nagyon jól beszívódik a bőrbe. Az évek múlásával és a genetikai adottságokkal sajnos ez a krém sem tud mit kezdeni, mint ahogy a másik sem, bármit is ígérjenek. Nekem 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Maja92

2015. december 20.

Elkezdtem használni megelőzés céljából és azóta sokkal szebb a szemkörnyékem. Reggelre be szoktak dagadni a szemeim,ez enyhült és a karikákat is halványítja. Sajnos nagyon érzékeny a bőröm, mindentől kipattog,kipirosodik de ettől semmi baja, azthiszem újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

yvie

2013. március 27.

UP.:
Hát lehet hogy lejjebb pontozom szegényt: 26 leszek, 25 voltam mikor elkezdtem használni.
Nagyon sokáig elég, fél év napi rendszerességű használat után még 6 ml kb. megvan(mert szenvedtem a kinyomással és áttettem 4 ml.-es tégelybe, a tubusban még maradt egy kevéske, innen tudom).
Vegyesek most már az érzéseim: Szemkörnyékem szebb, a ráncokkal sokat nem művelt, 26 létemre már látszanak a finom vonalak.
Én inkább ajánlom 20 körülre megelőzés céljából ( a q10-et lehet már 20 körül elkezdeni,nem kell bedőlni a 30 év feletti reklám dumáknak) mintsem 25 felett. Ezért csak 4 -es. Fényvédő nagyon pozitív, meg ugye hogy hyper-érzékeny bőrre is jó. Szóval aki egy natúr fényvédős szemkrémet keres annak pipa. De én most váltok a baleás q10-es omegás változatra. Nekem ez kevéske.

Egyik aukciós oldalon jutottam hozzá elég jutányos áron.Már régóta szemeztem vele, de a patikai árát sokallottam (~ 4500 Ft). Pozitív a fényvédő bent.Mióta használom kb. 2 hónap, sokkal szebb a szemkörnyékem, és a nevető ráncaim is halványabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

UP.:

isetev

2013. március 25.

Szupcsi szemránckrém,az ekcémára hajlamos szemkörnyékemet nem irritálja,kellemesen hidratál.Talán mintha kicsit simítaná is a ráncaimat. DMDM Hydantoin nincs az összetevők között,szóval az itt lévő valószínűleg egy régebbi INCI lista.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Hertha

2013. január 20.

Nagyon jó szemkörnyékápoló, a kezdeti ráncokkal felveszi a küzdelmet, és a szemkörnyéki bőrt tényleg szebbé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.