Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédő faktorú testpermet érzékeny bőrre

Könnyű állagú, színtelen napozó spray, mely magas szintű fényvédelmet biztosít az érzékeny és/vagy aknéra hajlamos bőr számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KlaudiaZs

2020. október 4.

Azért vettem meg, mert kellett egy praktikus, könnyen használható, nem kézzel kenegetős fényvédő azokra a napokra/alkalmakra, mikor motorozni megyek. Ugyanis reggel felkenem a szokásos spf50et, de napközben a bukósisak a felét leszedni, én meg nem vagyok hajlandó fényvédő nélkül mászkálni a tűző napon. Szóval bukósisak levétel után fújkálom ezt, de csak nagyon óvatosan, mert az első helyen lévő alkohol bizony nagyon durván érződik, emiatt a szemkörnyékemet próbálom kerülni, mert borzasztóan csípi és irritálja. Oda mondjuk nem is kell, mert a sisak a homlokomról és arccsont környékéről visz magával minden kencét csak, úgyhogy ott szoktam pótolni, finomat beütögetem kézzel, és kész is. SOS megoldásra így szuper, de mivel az alkohol mellett nagyon olajos, és csillog is, napi szinten nem bírnám használni, és az illata is túl erős nekem. Egyébként pattanást nem okozott szerencsére, és nem is volt túl drága, nekem ilyen használat mellett sokáig elég is lesz és végül is megérte azért a plusz kis védelemért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

claudia.nyilas

2020. augusztus 25.

Annak ellenére, hogy ez is Eucerin napozó, voltak fenntartásaim, de ez nagyon jól sikerült termékük. Az illata nagyon erős az nagyon nem tetszik, de viszont ez a spray kiszerelés nagyon praktikus, ezt szeretem a legjobban és a hatása is szuper! Ezt csak testre használom, és gyönyörűen engedi a védelem mellet is barnulni a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

stylo

2019. június 8.

Jo ez! Utalom a napkremet, ezt viszont konnyu hasznalni, nem ragad, nem zsiros, nem is egek le. Az illata is bejon. Ajanlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Timi01

2018. június 4.

Nagyon brutál illata van! Iszonyú erős virágillat, ha lehetne illatmenteset kapni, legközelebb biztosan azt venném meg. Ahogy a bőrömre fújom, színtelen lesz, nem ragad, könnyen beszívódik. Tényleg nagyon jó, ha valaki nem szereti a naptejeket de az illata engem kiakaszt, ráadásul valamennyire tartós is, nem az az 5 perc alatt elillanó fajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin