Eucerin

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: darkbeforestorm, az összetevőket feltöltötte: flinda82, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló, mely azonnal enyhíti a hiperérzékeny bőr kellemetlen érzeteit.

UnicornLady0910

2021. március 27.

Az extra érzékeny, arcomra már kipróbáltam egy csomó krémet, több olyat is, amik a tudatos bőrápolás elveibe beleférnek, de mindtől pirosodtam, viszkettem, kicsíptek, pattanásosokat okoztak... Aztán megtaláltam ezt, és egy csoda, tökéletesen működik a bőrömmel már 1,5 hónapja, egy picit hidratálhatna jobban de nem vagyok tehetetlen, majd szérumokkal felturbózom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

FV05

2021. március 11.

Kombinált, T-vonalban erősen zsíros a bőröm, nagyon nehezen találtam magamnak hidratálót, mert szinte minden kicsapta az arcomat.
Kivéve ez a krém, ez egy csoda, de komolyan! Én estére használom már hónapok óta, nekem bőven elég volt hidegebb időben is, nagyon szépen
hidratál, megnyugtatja a bőröm! Én nem kenek alá mást, maximum néha egy kis hialuront, tökéletesen teszi így is a dolgát, egyszerű, de nagyszerű, csak ajánlani tudom azoknak, akiknek tényleg érzékeny a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Emocy

2021. február 10.

Ez egy csoda. Este felkenem reggel pihe puha az arcom. Vastag hidratáló krém alatt is megáll, nem kukacosodik, szépen nyugtatja a bőrt. Régóta kerestem egy hasonlót, jó hogy végre rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

endzsiaj

2020. október 12.

Nagyon jó kis krém. Nyugtat, tökéletesen működik bármilyen szérummal. Minimál összetétel és tényleg semmilyen irritáció. Jah és 50 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

LauraDorina

2020. március 6.

A kedvenc arcápolóm, mindent megad amit ígér. Nem okoz pattanást, nem zsírosít, nagyon jól felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 6.

vivusbabus

2019. március 10.

Anno az arcomon is kijött az ekcémám,illetve sehogy nem lehetett belőni,hkgy s ne legyen túl száraz se ne legyen túl zsíros az arcbőröm.
A bőrgyógyászom javasoltaezt a krémet és azóta csak ezt használom minden nap!
Nekem nagyon bevált!
Azóta sokkal kevesebb a gond vele..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

A bőrgyógyászom javasoltaezt a krémet és azóta csak ezt használom minden nap!
Nekem nagyon bevált!
Azóta sokkal kevesebb a gond vele..

imaja

2018. április 2.

Nekem nem igazán vált be, keveset tettem rá, mégsem szívta be rendesen a bőröm, aztán pici darabokban lejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

galagonyanya

2017. július 29.

Nappali krémnek használom, minden nap, időtlen idők óta megvan, nagyon kevés elég belőle. Nem irritál, nem zsírosít, megfelelően hidratál. Itt vettem Krémmánián, ezért nem szívom a fogam az ára miatt, mert olcsóbb volt, mintha gyógyszertárban vettem volna - de hogy mi lesz ha elfogy, fogalmam sincs... tényleg sajnálnék érte 6000 forintot adni, az már egy fél üveg parfüm ára... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

ClassyGirl

2017. május 30.

Én is csomagban, arctejjel együtt vettem még ősszel. Őszre/télre nekem kicsit kevés volt, próbáltam is (a már jól bevált) pár csepp jojoba olajjal "megoldani" a problémát,de sajnos nem sikerült. Végül anyukámnak adtam aki viszont már újra is vette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

lzsoficim

2017. május 17.

Update: Valamiért irdatlanul kiszáradt a bőröm, így éjjel-nappal őt kenem:) Olyan megnyugtató, olyan tápláló, úgy szeretem..bár hozzáteszem, igencsak megdrágult,mert én 6500 Ft-ért jutottam hozzá tegnap.

Éjszakára kerestem krémet,ami picit testesebb s megfelelően hidratál. Kihívás ilyen minden mentes krémet találni, azt hiszem, de nagyon örülök, hogy ráleltem. ha reggel és este is ezt használnám, sok lenne a kombinált bőrömre, de így, hogy csak este, arctisztítás és hámlasztás után kenegetem, tökéletes! nem pirosodom ki tőle, nem tömíti el a pórusaim, nem ég az arcom tőle, nem pattogok ki tőle, nyugtat!
Érzékeny bőrű testvéreim, próbáljátok ki,nem csalódtok:)

UI: tudom, hogy elvileg nem kifejezetten éjszakára való, de azért nekem így vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Érzékeny bőrű testvéreim, próbáljátok ki,nem csalódtok:)

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.