Eucerin

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: darkbeforestorm, az összetevőket feltöltötte: flinda82, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló, mely azonnal enyhíti a hiperérzékeny bőr kellemetlen érzeteit.

lzsoficim

2022. május 2.

Update: Valamiért irdatlanul kiszáradt a bőröm, így éjjel-nappal őt kenem:) Olyan megnyugtató, olyan tápláló, úgy szeretem..bár hozzáteszem, igencsak megdrágult,mert én 6500 Ft-ért jutottam hozzá tegnap.

Éjszakára kerestem krémet,ami picit testesebb s megfelelően hidratál. Kihívás ilyen minden mentes krémet találni, azt hiszem, de nagyon örülök, hogy ráleltem. ha reggel és este is ezt használnám, sok lenne a kombinált bőrömre, de így, hogy csak este, arctisztítás és hámlasztás után kenegetem, tökéletes! nem pirosodom ki tőle, nem tömíti el a pórusaim, nem ég az arcom tőle, nem pattogok ki tőle, nyugtat!
Érzékeny bőrű testvéreim, próbáljátok ki,nem csalódtok:)

UI: tudom, hogy elvileg nem kifejezetten éjszakára való, de azért nekem így vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Érzékeny bőrű testvéreim, próbáljátok ki,nem csalódtok:)

Rebeka21

2022. január 3.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Nekem egyáltalán nincs száraz bőröm talán télen egy kicsit többer igényel. Állagát tekintve egy nagyon lágy krémről beszélünk amivel nem feltétlen van gond, viszont én a testesebb krémeket szeretem. Kicsit többet vártam ettől a krémtől. Ártani nem ártott viszont önmagában nagyon kevés hidratálónak még az én normál, nem száraz bőrömnek is. Mindenképp kell mellé valami testesebb hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 3.

flamingo-80

2021. augusztus 24.

Szuper kis mindenmentes hidratáló, a kombinált bôröm nagyon szereti. Amiért mégis levonok egy csillagot, hogy sajnos rétegzôs rutinban kukacosodik. Pedig általában nem használok 3 szérumnál többet egy rutinban (ideértve az esszenciákat is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Szabryna90

2021. július 30.

Végre egy krém, ami kompromisszummentes. Nálam elsősorban az összetevők határozzák meg, hogy mit vagyok halandó magamra kenni. Nagyjából 15 év után sikerült ezt a terméket megtalálom. Bátran ajánlom azoknak, akiknek fontosak a termékösszetevők és a hidratált arcbőr. Használata után nincs ragacsos érzés az arcbőrön. Előfordul, hogy a szemkörnyékhez is használom, de itt se okoz irritációt. Zseniális termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Rebii08

2021. július 19.

Lassan már 2 hónapja használom ezt a hidratálót. Eleinte féltem, hogy ettől a krémtől is húzodni fog a bőröm, de hálistennek nem így történt. Egyszerűen IMÁDOM. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nem egy olcsó hidrataló, viszont egy próbát megér.Lehet számodra is ő lesz az igazi. :-) Én biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

doori60

2021. június 30.

Én is úgy érzem megtaláltam az igazit (szintén 31 évesen :D). Jól beszívódó, nem irritáló krém ami, nem hagy zsíros érzetet, azt adja, amit ígér. Az utóbbi időben rossz krémválasztás és hámlasztózás miatt eléggé elvékonyítottam az arcbőröm és nagyjából mindenre érzékeny lett és ekcémás foltok jelentek meg rajta, ezért is választottam ezt a krémet. Nem csalódtam, tökéletes. Nincs benne semmi extra, fölösleges, felhypeolt hatóanyag, ami bánthatná a bőröm (ha valami pluszt akarok, azt szérumként külön is fel tudom vinni), tökéletes kiegészítője a rutinomnak. Az összetevőlista szerintem gyönyörű, biztosan újraveszem és soha többet nem adom ki a kezemből :D biztosan nem próbálok ki semmi mást. Nincs plusz mitesszer, sem pattanás, hála az égnek nincs illata sem (így fölösleges parfüm sincs benne), jól kijön a rutinom minden darabjával, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

zakuszka

2021. május 18.

VÉGRE 31 évesen, évtizedek kínszenvedése után, kismillió drága-nem drága, meg házi kencézés után és rengeteg utánaolvasás és évek alatt lassan rendbehozott bőrrel megtaláltam AZ IGAZI hidratálót!!!!!!! Ez hiányzott a tökéletes rutinomból....
Zsíros (már nem) pattanásosodó bőröm nem üt ki, isteni használni, pumpás, beszívódik, nem zsírosít.

Ja, nekem nem is érzékeny az bőröm, de ez kell neki!!!!
Próbáljátok ki, megéri....
Malessezia 1500-as listájáról használok már csak termékeket.... plusz a PC Wrinkle Defense fényvédőt. (nem volt soha fungal acne-m, de egy áldás az a lista!!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Ja, nekem nem is érzékeny az bőröm, de ez kell neki!!!!
Próbáljátok ki, megéri....

UnicornLady0910

2021. március 27.

Az extra érzékeny, arcomra már kipróbáltam egy csomó krémet, több olyat is, amik a tudatos bőrápolás elveibe beleférnek, de mindtől pirosodtam, viszkettem, kicsíptek, pattanásosokat okoztak... Aztán megtaláltam ezt, és egy csoda, tökéletesen működik a bőrömmel már 1,5 hónapja, egy picit hidratálhatna jobban de nem vagyok tehetetlen, majd szérumokkal felturbózom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

FV05

2021. március 11.

Kombinált, T-vonalban erősen zsíros a bőröm, nagyon nehezen találtam magamnak hidratálót, mert szinte minden kicsapta az arcomat.
Kivéve ez a krém, ez egy csoda, de komolyan! Én estére használom már hónapok óta, nekem bőven elég volt hidegebb időben is, nagyon szépen
hidratál, megnyugtatja a bőröm! Én nem kenek alá mást, maximum néha egy kis hialuront, tökéletesen teszi így is a dolgát, egyszerű, de nagyszerű, csak ajánlani tudom azoknak, akiknek tényleg érzékeny a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Emocy

2021. február 10.

Ez egy csoda. Este felkenem reggel pihe puha az arcom. Vastag hidratáló krém alatt is megáll, nem kukacosodik, szépen nyugtatja a bőrt. Régóta kerestem egy hasonlót, jó hogy végre rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.