Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Eucerin® Volume-Filler Bőrfeszesítő szérum egy olyan kiegészítő ápolást nyújtó termék, mely hatékonyan veszi fel a harcot a bőr öregedésének szemmel látható jeleivel szemben. Három aktív hatóanyagot tartalmazó egyedi összetétele felveszi a harcot a bőr megereszkedése, az arc kontúrjainak elmosódása és a bőr feszességének csökkenése ellen. A magnololjavítja a bőr feszességét adó sejtek méretét és növeli ezek számát*. Az oligo-peptidek segítik a kollagéntermelődést*, a hialuronsav pedig javítja a bőr nedvességmegkötő képességét. Az Eucerin® Volume-Filler Bőrfeszesítő szérum már napi egyszeri használata, bőrfeszesítő arcápolóval együtt, bizonyítottan javítja a bőr feszességét, csökkenti a ráncokat és segít, hogy bőre fiatalosabb megjelenésű lehessen.
*In vitro tanulmányok

igob

2018. április 12.

rászántam elég sok időt, míg rátaláltam erre a termékre itt a neten, és a vélemények után eldöntöttem,hogy ma megveszem.
természetesen mi történt? kivonták a forgalomból :-((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

természetesen mi történt? kivonták a forgalomból :-((

Kodi

2018. január 24.

Félve írom ezeket a sorokat, mi van ha ezek után elkapkodják majd, hiánycikk lesz, ne adj isten az árát megemelik... de egyszerűen szuper ez a cucc. Gyógyszerészemtől kaptam azzal, hogy talán összetevői alapján ér is valamit. Mint a szerencsétlen Judit, akinek a korpás fejét 2 hétig más samponnal mosták, én is kipróbáltam csak a fél szemem alatt és tényleg látszik a különbség: szépen kitölti a kis ráncokat, persze nem vasalja ki őket, de sokat emel vagy tölt rajtuk. Hihetetlen, oly sok kellemes, bár de halotti csók termék után. Érdemes beruházni rá, szuper szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 24.

tnori

2017. július 8.

Nyárra kerestem valamilyen szérumot, ami több mint sima hidratáló. Ilyenkor az én bőrömnek elég a szérum hidratálása, főleg ha alapozót is használok. Kb 3 hete kengetem vele magam es nagyon nagyon meg vagyok elégedve vele. A szemöldökeim között volt egy elég mély barázda, a hunyorgastol. Na ez olyan szépen kisimult hogy mem hittem a szememnek. Eddig semmi nem tudott rajta segíteni. Remélem hosszú távon beválik a termék, mert nagyon nagy a boldogságom 😊 állaga könnyed hidratáló, nem alkoholos mint sok más szérum, illata diszkrét, finom. Szépen beszívódik, nem hagy utóérzetet.

Frissítés(07.08)! továbbra is imádom, de kicsit hamar fogy... gondolom azert mert krémesebb állaga van, mint egy szérumnak es valahogy többet vesz fel a bőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

umpalumpa

2017. február 11.

Egyik kedves KM-es eladómtól kaptam mintát belőle. Így ez a vélemény néhány alkalmas használat után született.
Elsőre is kellemes volt az állaga, beszívódása teljes, nem hagyott utóérzetet semmilyen formában. Illatot nagyon minimálisat éreztem csak, az is inkább kellemes volt. Jól hidratált, ha nem kenek fölé mást, akkor is elegendő lett volna az egyébként jó állapotú bőrömnek. Ahogy grund írja lentebb, könnyű kis hidratáló inkább, mint komoly szérum. Ilyen árban van más, ami összetettebb, ezért nem valószínű, hogy veszek nagyban, de elég jó kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Pimpinella Anisum Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.