Euphytos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Újra rögzíti a töredezett hajvégeket, és megakadályozza azok kialakulását. Különleges, E vitaminban gazdag összetétele szabadgyök ellenes és kondicionáló hatást fejt ki.

edo328

2016. október 9.

Nekem abszolút bevált. Nedves hajamon használom, a hajam könnyen fésülhető tőle. Nagyon szétroncsolta egy fodrász a hajam, kicsit leégette. Vágni kellett belőle de nyilván kopaszra nem akartam pedig az segített volna a legtöbbet 😬 De mióta ezt használom azóta sokkal jobb tapintású es könnyen fésülhető a hajam. 2900 volt a biohairben. De a sivahair webshopján is láttam már ott is ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

bereni4

2015. november 7.

Elégedett vagyok vele. Biohairben vettem én is. Drága, de évekig elég, én minden hajmosás után, még kicsit nedves hajvégre tettem. Mióta ezt használom megsokszorozódott az az idő, mikor töredezni kezd a hajvégem. Nem festem, hosszú hajam van. (Azt azért tudni kell, hogy azelőtt nem használtam balzsamon kívül semmi extrát). Nekem megérte. Öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

sephora

2014. július 18.

Ez a termék egy borzalom. A Biohair-ben vettem, nem túl olcsón. Tömény szilikon az egész, használat után a kezemen csúszós bevonatot képez, természetellenes tapintású, nem olajos érzetet hagyva maga után, hanem olyan lemoshatatlan síkosságot. Nehezen tudom elképzelni, hogy a hajammal jót tenne.
Nem szeretek kidobni terméket, de előfordult már. Valószínű ez is erre a sorsra jut.
Ha rajta van a flakonon, beírom az összetevőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Ha rajta van a flakonon, beírom az összetevőket.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate