Évca Natural

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rrituss, Módosítva: 2019. január 31.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Újszerű, és csodálatos érzést nyújt a csokis arcpakolás. Hidratálja, rugalmassá teszi a bőrt. A bőrön és szaglóhámon keresztül felszívódó csoki, boldogságérzetet, relaxáló hatást biztosít.