Eveline Cosmetics

Ár:   900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jdit04, Módosítva: 2021. június 7.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó hatás, gyorsan száradó gél körömlakk. UV lámpa nélküli használatra.

9 árnyalatban kapható

kea

2021. november 8.

A képen látható árnyalatot vettem meg. Egésze átlagos. Ahhoz képest, hogy az ápoló olajai, a körmerősítői, a szempilla erősítője és a szempilla spirálja, de még a kézkrémei is mennire jók - külöösen ár/érték arányban, ez a körömlakk nem egy nagy durranás. Jó alap és fedőlakk kell hozzá, hogy 3-4 napig megmaradjon, de ennyi pénzért én nem várok többet, ezért megkapja a max. pontot, plusz azért is, mert ha kopni kezd, azt diszkrénen teszi, nem cafatokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 8.

Linett21

2021. július 2.

Azt hiszem, most fejezem be a kapcsolatom az Eveline-termékekkel. A 14 számú, púderrózsaszín árnyalata van meg, de sajnos, ritka gáz. Fedése alig, 2 rétegben is erősen csíkoz. De 2 rétegben ne is próbáld használni, mert fél napig se szárad meg. Legutóbb este kentem fel és a reggeli szandál felvételkor sikerült végül "belenyúlni". (Régebben volt meggypiros árnyalatban is, aminek okés a fedése, de az se száradt soha meg, így végül ki is dobtam.) Továbbá erősen folyik, mintha fel lenne vizezve, nagyon csínján kell vele bánni. Az ún. "100 forintos" boltokban jobb minőségű, nevenincs körömlakk kapható. A "GEL LAQUE" megnevezést, úgy vélem, humorból aggathatták rá, hát, vicces egy brand ez. Az ugyanilyen színű, alig 450 forintos Essence körömlakkom durván kenterbe veri. Never ever.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Jdit04

2021. június 27.

Meglepően tartós! Szép magenta színű lakkot kerestem, végül a Rossmannban 500 Ft körüli áron jutottam hozzá ehhez a számomra ismeretlen márkájú körömlakkhoz, és nagyon kellemesen csalódtam. Egy hétig fent marad minden plusz fedőlakk nélkül. Ha kopik, azt is szépen teszi, így nem ronda, lepattogott napok múlva sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.