Eveline Cosmetics

Ár:   1269 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virtual Angel, Módosítva: 2020. október 15.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Eltávolítja a vízálló sminket is. Nyugtatja az irritációkat.
  • Intenzíven hidratál és regenerál.
  • Az allergiás rizikó minimalizálására kifejlesztve. Alkoholmentes, fiziológiás ph.
  • Aktív összetevők:  AQUAXYL™ komplex – Hydraconcept 3D™ Technology,
  • Aloe Barbadensis Leaf Juice – 100% natural aloe vera juice, B5 pro-vitamin.

ziadrienn

2021. február 2.

A tökéletes micellás víz minden tekintetben számomra.....Nekem jobban bejött még a Bioderma micellás víznél is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

kiraelek

2020. október 23.

Én egy Príma CBA-ban vettem, egy utazás során otthon hagytam a sminklemosómat, és csak ezt a boltot találtam.. nem fűztem hozzá reményeket, és ehhez képest egy óriási pozitív csalódás! Tényleg leszedi a vízálló spirált is, nyugtat, nem irritál, egyszerűen nem tudok róla rosszat mondani. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Urea, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.