Eveline Cosmetics

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LauraDorina, az összetevőket feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Samponok

Sampon gyenge, sérült, fénytelen hajra

Kíméletesen tisztítja haját, könnyedséget és kivételes ragyogást nyújt. Komplex hatás 8az1ben: 1. Haj szerkezetének regenerálása 2. Mély táplálás és rugalmasság 3. Hidratálás és kisimítás 4. Könnyű formázás 5. Ragyogás a gyökerektől a hajvégekig 6. Maximális volumen 7. Meghosszabbított frizura tartósság  8. Hajszín és melír védelem

nyuszo

2019. március 12.

Nagyon jó az illata és az állaga.
Jól habzik, jól tisztít.
Puha, fényes lett a hajam már az első mosás után.
Sajnos nagyon kis kiszerelésű, jó ha 4 mosásra elég lesz.

Up! Második mosás után bezsírosodott a hajam tőle, főleg a töve!
Passzolom!
Visszatérek a jól bevált OGX-samponomhoz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

Nagyon jó az illata és az állaga.
Jól habzik, jól tisztít.
Puha, fényes lett a hajam már az első mosás után.
Sajnos nagyon kis kiszerelésű, jó ha 4 mosásra elég lesz.

Up! Második mosás után bezsírosodott a hajam tőle, főleg a töve!
Passzolom!
Visszatérek a jól bevált OGX-samponomhoz!

Sellala

2018. július 14.

Nemtudom, de nekem csodát művelt a hajammal. Eddig egy flakonnal használtam el, de biztosan újra fogom vásárolni, balzsammal együtt! Sajnos nagyon régóta vasalom a hajam ezáltal nagyon töredezett is..szárítás után nagyon csúnya szokott lenni.. viszont mióta ezzel a samponnal mosom, a hajam nagyon puha és fényes szárítás után is😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Leona2445

2017. október 9.

Reménykedtem benne, hogy kicsit helyrerakja a száraz hajamat, de nem így lett. Igazából a világon semmi hatása. Csak sampon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Malachite

2016. április 8.

Nagy nehezen egy Auchanban találtam meg, és mivel Eveline-hívő vagyok, gondolkodás nélkül jött velem a kissé borsos ára ellenére is (150ml/1300Ft nekem pöppet borsos, mivel derékig érő, brutál dús hajam van, és csak 4 hajmosást tudtam kipréselni belőle). Az illata valami mesés, dús, gazdag, íny(orr?)csiklandozó meleg krémes vanília, kedvem lenne megenni és bebugyolálni magam ebbe a melegséges finom illatba. :))) A textúrája nekem kissé túl olajos, a hajam némileg elnehezült tőle, nem éreztem olyan tisztának és könnyűnek, de a zsírosodást legalább nem fokozta, igaz, nem is fogta vissza. Összességében szerintem egy átlagos samponról van szó parfümért kiáltó illattal, amit inkább száraz fejbőrrel és száraz hajjal küzdőknek ajánlanék. Egynek jó volt, kettő nem lesz belőle. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

LauraDorina

2016. február 8.

Én imádtam, viszont a második flakon után furcsa állagú lett a hajam és kellemetlenné változott. Elkezdett zsírosodni a hajam 1 hónap után hamarabb és tapintásra is eléggé rossz volt, elkezdett nagyon kiszáradni és valahogy nem az igazi, pedig első flakon után örültem, hogy találtam végre egy megfelelő sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

Nikike05

2016. január 22.

Jól tisztit és nem neheziti el a hajat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Jól tisztit és nem neheziti el a hajat :)

Lauu

2015. november 16.

Kb egy hónapja használom, és nagyon jóban vagyunk. A hajam klasszikus "fizzy", annak minden hátrányával, de ez a sampon szépen rendbe rakja. Az állaga elég fura, úgy kell kinyomni a flakonból, és ha nem vagyok elég szemfüles, visszacuppantja az egészet :) az illata jó és ami nálam nagy szó, eddig nem lett tőle korpás sem a fejbőröm. Elég lassan fogy, és az ára sem vészes. Részemről megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.