Eveline Cosmetics

Ár:   379 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Krogshoj, Módosítva: 2020. február 11.

Lelőhely:   Rossmann, online

A ceruza használata komfortos, könnyen felvihető és nem kenődik szét, mivel ideális összetétellel rendelkezik. A ceruza végére beépítve lett egy nélkülözhetetlen hegyező. Tökéletesen hegyez, ami által megőrzi a hegy optimális élességét, aminek köszönhetően a használata könnyű, a ceruza vonalai tökéletesek.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

d.anett89

2021. április 27.

Egy boxban volt (magamtól nem venném /vettem volna meg). Sötét barna színben van nálam,én szemöldökre használom. Nem mászik,kenődik el. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Linda77

2018. szeptember 4.

Nekem kicsit kemény,de megbízható nem kenődik el. Jó ötlet a ceruzahegyezős kupak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Kósza

2015. december 2.

Jó! Egész napot bír, szinte el sem kenődik. Kemény, lehet vele végre egy rendes vonalat húzni. Imádom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil