Best of Beauty 2019

Eveline Cosmetics Bio Depil Mélyen Hidratáló Szőrtelenítő Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

Eveline Cosmetics

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hbrigi25, Módosítva: 2015. december 28.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mélyen hidratáló szőrtelenítő krém száraz és érzékeny bőrre bio mango kivonattal, Monoi de Tahiti bio kivonattal és Karité vajjal. Késlelteti a szőrnövekedést. Erős hatású készítmény.

Hecate

2018. augusztus 8.

Bár egy ideje más szőrtelenítési eljárást (Remington BKT4000 Bikini Vonal Formázó) használok, mivel ajándékba kaptam más termékek vásárlásakor gondoltam kipróbálom. A gyártó szerint 25%.-kal több terméket ad és valóban a mennyiségre nem lehet panasz. A szőrtelenítő krémekre jellemző aroma átüt rajta, de érezhetően fedni akarták és más termékekhez képest amiket próbáltam ez sikerült is, mert enyhébb az a jellegzetes szagocska. Felkenni jól lehet. Pár perc után szépen szőrtelenít, de nálam olyan 80-90%-os precízitású teljesítményt hozott, így borotvás utánigazítást igényelt. (Voltak nála sokkal rosszabb szőrtelenítőkrémeim egykor.) A bőröm puha maradt és nem száradt ki, aminek örültem, más ilyen típusú áruknál ezt nem tapasztaltam, mindig kellemetlen bőrszárazságot váltottak ki. Hűsítő érzést vagy irritációt nem tapasztaltam. A csomagolása mutatós, kellemes. Nem fogok rászokni, mert nagyon megszerettem a Remingtont, ám talán lesznek olyan krémpártiak akiknek ez megfelel majd. Úgy láttam egyes kínai boltokban is kapható.

Ugyanakkor az összetevőit én nem nevezem bionak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Ugyanakkor az összetevőit én nem nevezem bionak.

javi

2018. július 2.

Borotválásra kerestem alternatívát, eddig csak évekkel ezelőtt használtam egyszer ilyen szőrtelenítőkrémet. Hát azért sokkal tovább tart ezzel szőrteleníteni a lábam, én 5 perc hatóidőt hagytam neki. Nem csípett, inkább hűsített. Azért vigyázni kell hogy ne nagyon kaparjuk a bőrt, mert felsértheti. Hiába illatosított, az a büdös tipikus szaga kiérezhető volt. Egyik lábamon használtam csak, hogy megnézzem mennyit tesz ez a "szőrnövekedés késleltető", a másik lábamon borotvát használtam. Másnap a krémezett lábam érezhetően simább volt, és úgy látom a szőrnövekedést kb. egy nappal lassítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol