Eveline Cosmetics

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: brizsitke, az összetevőket feltöltötte: Regent, Módosítva: 2022. január 24.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

• Nagyon hatásosan eltávolítja a nem kívánt szőrzetet
  • Szokatlanul gyengéd bőr
  • Késlelteti a szőr növekedést
  • Hidratálja a bőrt, a selyem protein tartalomnak köszönhetően
  • Aloéval gazdagított, nyugtatja és csillapítja az irritációkat
  • Q10+R koenzimet tartalmaz, ápolja a bőrt a szőrtelenítés során
  • A bőr selymesen sima és puha lesz
  •  Rendkívülien gyorsan hat
  • Nincs bőrsérülés kockázat!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Echooo

2020. december 19.

Ezt akartam venni, de csak egy zöldes flakonút találtam (ugyanúgy Eveline) Auchanban. Szóval én nagyon elégedett vagyok, eddig karon, hónaljban és bajuszvonalon használtam. Totál lehozott mindent, tökéletesen. Nem csíp, nem fáj, nincs semmi gondom vele. Semmit sem érzek. Csak büdi :D De ez ezzel jár. 5 csillag, örülök, hogy egyszerre 2 csomaggal vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 19.

Baloghgeorgina19

2020. július 7.

Én még eddig soha életemben nem használtam szőrtelenítő krémet, ez az első, de én ezerszer rosszabbra számítottam. Ár-érték arányban kiváló. Nagyon elnyerte a tetszésem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

vitezviki

2018. május 21.

Ez az egyik legjobb szőrtelenítő krém, amit használtam. Bikinivonalra, lábra szoktam, kicsit sokat kell kenjek, de nagyon szépen teszi a dolgát. Az illata nekem egy kicsit erős, de el lehet viselni. Egészen biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

monyavari

2018. március 18.

10 perc alatt eltávolított mindent, amit kellett, iritáció nélkül. Az illata sem olyan durva, mint más, drágább krémeknek. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

edina66286628

2017. november 23.

10 percig hagyom fent mindig, aztán egy rongyal letörlöm az egészet. Az eredmény szinte tökéletes! Én csak hónaljon használom, irritációt egyáltalán nem okoz és még az illata is tetszik. Lábra viszont egyáltalán nem ajánlom, mert oda sokat kell kenni és hamar elfogy az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

hio

2017. szeptember 8.

Lábra és bikinivonalra használtam, viszont lábon nem a leggazdaságosabb, mert elég vastagon kell felkenni, hogy leszedje a szőrt, de ez igazából a többi szőrtelenítő krémnél is így van. Bikinivonalon jó, nem pattogzik ki tőle a bőröm. A szőrnövekedés lassító hatását viszont nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

marlu

2017. augusztus 21.

Láb, hónalj és bikinivonal szőrtelenítésére használom. Lábon a leghatékonyabb, 5 perc után hat és tényleg lassabban nő vissza a szőr, mint mikor borotvát használok. Hónaljon és bikinivonalnál 15-20 percig is fenn kell hagynom, hogy hasson, de ezeken a területeken hamar visszanő a szőr. Irritációt egyik területen sem okozott. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jaslen

2017. augusztus 1.

Most próbáltam először, az itteni vélemények alapján választottam. Érdekesen kezdődött kapcsolatunk, majdnem a kukában landolt. Ugyanis mire letelt a hatóidő, a krém annyira megszáradt, hogy a spatulával képtelenség volt leszedni. Gondoltam, ez ennyire képes, akkor kuka. Mielőtt lemostam volna, megnedvesített fürdőszivaccsal elkezdtem ledörzsölni és láss csodát, működött. Leszedett mindent, amit le kellett. :) A kezdeti nehézségek ellenére további bizalmat szavazok neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Ez a szőrtelenítő krém egy isten!!! Szinte 3 hétig olyan az eredmény, mintha gyantáztattam volna! :) Nagyon jól elgyengítette, elpuhította a szőrszálaimat. Ennek köszönhetően már az olcsóbb, "gagyibb" szőrtelenítő krémek is jók lettek nekem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

norci1126

2017. június 3.

Csak a karomon használom, nem bírom a gyantát és itt azért mégsem borotválok. Maximálisan elégedett vagyok! Más területen (ahol mondjuk borotválás miatt erősebb a szőr) nem próbáltam. Nekem kipirosodik tőle a bőröm, de lemosást követően megszűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid, Larrea Divaricata (Creosote Bush) Extract, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Silk

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3