Eveline Cosmetics

Ár:   1198 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztycske, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz illat anyagot. Javaslat:tisztítás és a smink eltávolítására . Tökéletesen helyettesíti a tejet és tonikot. Gyengéd formulája,  mely gazdag hidratáló és nyugtató összetevőkben azonnal hat a bőrre.

• Micella- hatásosan eltávolítja még a vízálló sminket is a bőrről.
  • Gyöngy kivonat- növeli a bőr rugalmasságát és feszességét, fékezi az öregedés folyamatait.
  • Osztriga kivonat- javítja a sejt metabolizmust, regenerálja a felhámot, visszaállítva a bőr feszességét. Csökkenti a ráncokat.
  • Laminaria alga- ásványi sókat tartalmaz amelyek erősítik a bőr szerkezetét.
  • Hydrovance® és hialuron sav- meggátolja a túlzott vízvesztést, mélyen hidratál.
  • Selyem kivonat- javítja a bőrszínt, világosítja a pigment foltokat.
  • D-panthenol- nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású.

Chrissy

2016. július 27.

Nekem nem vált be, de csendben megjegyzem, hogy 45+ bőrre készült, ott meg még nem tartok. Azért vettem meg, mert nagyon tetszettek a benne lévő hatóanyagok és mert nagyon kifénylek mindig T-vonalban, gyakran törölgetem át az arcom napközben is. Nos, először is, ragadok tőle. Látom, hogy jól tisztít, sosem marad tiszta a vattakorong, miután áttörlöm vele az arcom. Smink lemosására még nem próbáltam ki.
Sajnos rettenetesen ragacsossá teszi a bőröm! Nem szeretem használni. Muszáj utána arcot mosnom vízzel. Szerintem akkor fogom bevetni, amikor smink van rajtam, ezzel végzem majd az e"előmosást", a festék javát leszedem vele, aztán arcot mosok lemosóval és vízzel.
Biztosan nem fogom újravenni.
Viszont tényleg nagyon jók az összetevői és ha akciós az ára is tök jó, ezért nagyon sajnálom, hogy nekem nem vált be. Az összetevők miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Biztosan nem fogom újravenni.

Ejwi

2013. március 1.

Megrendeltem a Szépségboltról, 45+ ide vagy oda :) Amúgy is féláron volt és 500 Ft-os kuponom is volt hozzá, így 99 Ft-omba került, ha nem vált volna be sem vesztek sokat. DE! Én sminklemosásra használom és jobb, mint bármi más. :) Nem csípi a szemem, lehozza a szempillaspirált és az alapozót is maradéktalanul. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

csillag

2012. augusztus 10.

Az egyik termék amit a SZÉPSÉGBOLT.HU-ról rendeltem a héten, mert nem kellett kiszállítást fizetni érte. Az eleje, a kupakja, függőlegesen le volt ragasztva egy hosszú Eveline Cosmetics zárjeggyel ami a kupak tetejétől a a feliratig leért, és úgy kaptam meg, hogy EZ A ZÁRJEGY VÍZSZINTESEN-KETTÉ VOLT SZAKÍTVA!!!!!!! Így pedig a kupakot simán fel lehet nyitni.. Tehát a termék nem steril, valaki macerálta, még meglehet, hogy a termék sem eredeti, simán beletöltöttek vmi folyadékot..Szerintem elég durva... Felháborító...Gondoltam írok nekik e-mailt vagy felhívom őket, de 600 Ft-os termékért nem fogok hülyét csinálni magamból...
Ennyit a szépségbolt.hu-ról!!!!!! Nem kell többet onnan rendelni...

Apolka, Wishes: az inci-ért bocsánat, hogy sok a per (/) jel, de a flakonon is így tüntették fel, volt felsorolás amit vesszővel (,)csináltak, aztán meg a többi per (/) jeles volt. Én csak bemásoltam..

A terméket párszor használtam..Még nem tudok érdemi véleményt mondani róla... nem csíp, az illata nem rossz, a koszt leszedi. ennyi egyenlőre... De mondom, meglehet, hogy nem is az igazi tonikot véleményezem...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Ennyit a szépségbolt.hu-ról!!!!!! Nem kell többet onnan rendelni...

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.