Eveline Cosmetics

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alycethetyger, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

3 az 1-ben: eltávolítja a vízálló sminket, mélyen tisztít, mattítja a bőrt.

• Fénylésre és a tökéletlenségek megjelenésére hajlamos bőrre.
  • Az allergiás rizikó minimalizálására.
  • Alkoholmentes, fiziológiás pH.

Aktív összetevők: Phycosaccharide® AC aktív biokomplex (Laminaria Digitata alga + antibakteriális cink), hialuronsav + Aquaxyl™ komplex (Hydraconcept 3D™ Technology), Cucumis Sativus gyümölcskivonat.

elynor91

2020. június 12.

A véleményem az összes Evelines micellás vízre vonatkozik, többfélét is próbáltam már, hatásában és ár-érték arányban minden más márkát leköröz nálam, tökéletesen lehozza a sminket, nem szárít vagy irritál egyik sem, sőt inkább hidratáló hatást tapasztaltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

kissmeska

2020. április 12.

Micellás vizek közül ez jött be a leginkább igaz, hogy a vízálló sminket nem szedi le, viszont a smink maradékát és az általános szennyeződéseket szépen eltávolítja. Az illata számomra kellemes, nem okoz irritációt, kicsit mattít is. Szeretem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Alexa930

2019. november 30.

Nagy kedvencem. Leszedi a vízálló sminket, nem szárít, nem okoz pattanásokat, jó illata van, mattít. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

glilla

2019. október 31.

Ez volt a kedvencem,viszont sajnos már nem látom sehol. :( A rózsaszín társánál jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

dorisss

2019. augusztus 6.

Jó kis összetevőkkel rendelkező micellás víz, de az egyetlen negatívuma van számomra, hogy illatanyagot tartalmaz. Nagy kiszerelés, ha akciós érdemes beszerezni mindenképpen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

PrincessMarshmallow

2019. július 19.

A kedvenc micellás viszem!
Tökéletesen leszedi a sminket dörzsölés nélkül. Szerintem nincs rossz illata, sokkal jobb, mint a Garnieres társa.
Nem hagy furcsa érzetet a bőrön, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

A kedvenc micellás viszem!
Nem hagy furcsa érzetet a bőrön, nem szárít.

Petruck

2019. július 2.

Használom ezt és a rózsaszín kiadást is, mindkettőt nagyon imádom. Az elején zavart ennek az illata és továbbra sem vagyok érte oda de meg lehet szokni. Nekem jól és könnyedén lemossa a sminkem, nem okozott irritációt a parfüm benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Yubiri

2019. július 2.

Én vagyok az, akinek a sok krémmániás pozitív vélemény ellenére nem vált be. Azért vásároltam meg, mert jó ötletnek tűnt kb. 600 Ft-ért ilyen nagy mennyiség.
Illatos, de a párnámon "keserű" ízt hagy. A szemfestéket nem mossa le normálisan. Sokszor használok magam által ragasztott soros műszempillát, fekete ragasztóval, és az ragasztós réteg sokszor ottmarad a szemhéjamon, beleragad a szempillámba (akkor is, ha a kedvelt Garnier szemfestéklemosómat használom.). Ez a micellás tisztító pont ilyen.... csak épp műszempilla leszedés nélkül... mosom le a szemhéjtust, és ott marad egy ragacsos réteg a szemhéjamon, szempillámon. Agyon dörzsölöm a szemem, és akkor is ott marad. Úgy kell körömmel lehúzkodni. Az arcomra sem szeretem használni, épp a párnámon maradó "íz" miatt. A lemosónak pozitív hatását nem tapasztaltam. El kellett mennem venni egy másik lemosót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

blackrose

2019. április 2.

Töröltem a règi hozzászólásomat ès újraèrtèkelem. Igazságtalan voltam vele, nem okozott allergiás reakciót, arról egy másik termèk tehetett.Amióta vízálló fènyvèdőt használok este ezzel szedem le, nagyon bevált. A szemsminket is szèpen eltünteti.Nem rossz, de a márka rózsaszín verzióját is tesztelni fogom, mert sensitive jellegű lemosókat jobban kedvelem. Megkapja az öt csillagot, mert szèpen megbírkózik a vízálló fènyvèdővel. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

kannus

2019. január 30.

Volt már előtte néhány más márkájú micellás vizem/arctisztítóm. Ez az első amit újravettem. Nagy kiszerelés, sokáig elég, a napi szennyeződéseket szépen eltávolítja, én hétköznapokon ritkán sminkelek és akkor sem erősen, úgyhogy nekem a sminklemosás részével sincs gondom, de azzal egyetértek hogy egy durvább smink eltávolítására nem alkalmas. Mindent egybevetve szerintem ár/érték arányban azért rendben van. Az egy csillag minuszt a fentebb leírt sminkeltávolításbeli hiányosságokért kapja, de ott is főleg amiatt mert külön ígéri a termék hogy eltávolítja még a vízálló sminket, holott ez közel sem így van. Nem szeretem a kamu marketinget. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Niacinamide, Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.