Eveline Cosmetics

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3 az 1-ben hypoallergén, bőgyógyászatilag tesztelt tisztító micelláris folyadék. 1. Alaposan tisztít, 2. Eltávolítja sminket, 3. Hidratál és feszesít.

Nem sérti meg a hidrolipid réteget. Nyugtatja és csillapítja az esetleges irritációt. Csökkenti a fáradtság tüneteit. Alkalmas a szemkörnyék és egyéb érzékeny bőrterületek tisztítására is.

• Micellák - hatékonyan távolítják el a szennyeződéseket és a vízálló sminket is.
  • D-Panthenol és Allantoin - nyugtató és gyulladácsökkentő hatású.
  • Hyaluronsav - biztosítja a bőr megfelelő nedvességét.
  • A, E, F vitaminok - mélyen táplálják és regenerálják a bőrt.
  • Eyebright kivonat - csökkenti a fáradtság tüneteit.

KbeautyHungary

2018. március 24.

Vízhiányos, érzékeny bőröm van, nekem nagyon szépen tisztította és hidratálta -vagy legalábbis nem szárította ki. Úgy láttam az Eveline-nek van 400 ml-es micellás vize is, kékes csomagolásban, az lesz a következő, amit megveszek tőlük.
Amúgy nagy Eveline rajongó vagyok, igazán jó termékek, jó áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Amúgy nagy Eveline rajongó vagyok, igazán jó termékek, jó áron.

mgina007

2015. május 17.

UD: sajnos úgy tűnik, hogy mégis pattanásokat okoz :( Mivel semmilyen más kozmetikumot nem cseréltem le az utóbbi időben, csak ez lehet a bűnös. Kár érte, így le kell vonnom még egy csillagot.

A Tescoban 600 Ft-ra volt leakciózva, így elhoztam. Az illata alapján először azt gondoltam, hogy csípni fog, de nem. A sminket leszedi, pont úgy, mint bármelyik másik micellás víz, de semmi különös. Az első használat után másnap kijött pár pattanás, de tovább használtam és utána már nem volt ilyen. Nem rossz, ennyi pénzért főleg, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

mail.antaljudit

2015. április 1.

A szennyezodest/sminket valoban egesz jol leszedi, viszont ha tudtam volna vasarlaskor, hogy zsiros borre valo is van, inkabb azt veszem. Sajnos ettol egy picit kipattogzom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 1.

nagyerika28

2015. február 7.

Első micellás vizem és nagyon elégedett vagyok vele!A sminket egy törléssel lekapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Szaszmancs

2014. december 6.

Én nem vagyok megelégedve vele. Garniert szoktam venni, de most, amikor legutóbb az elfogyott és épp nem volt akciós sehol, gondoltam kipróbálom ezt az "olcsóbbat". Az idézőjel azért van, mert bár a Garnier 2x annyiba kerül, de a mennyiség is a duplája, szóval egy árban vannak így. A problémám a következő ezzel az Eveline-nel: csíp és nem elég hatékony. Még csak 2 hete használom, de már alig várom, hogy elfogyjon és sűrű elnézéskérések közepette újravehessen a Garniert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

jurcsak.viki

2014. szeptember 21.

Imádom! :) Nagyon puha lesz tőle a bőröm, a szememet kicsit sem irritálja! :) Tényleg nagyon kíméletes. A Tescoban vettem, és tényleg nagyon sokáig kitart, reggel és este használom. Egy csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

illusia

2014. július 3.

Jól tisztít, nem okoz gondot, nem leszek tőle pattanásos, nem irritál, szóval meg vagyok vele elégedve. Elég sokáig kitart ahogy látom, és olcsó is, szóval megéri.
Felénk csak a Tescoban található, ott is általában csak 1 darab szokott kitéve lenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

tothannamaria

2013. július 4.

Először nagyon idegenkedtem tőle, de úgy voltam vele, hogy egy próbát megér ennyiért (kb 800-900ért vettem) Minden sminkmaradványt eltávolít, puha lesz a bőröm tőle.
Nem irritál, ez nekem fontos, mert rozacheas és extra érzékeny arcbőröm van (amit eddig csak a Vichy lemosókról tudtam állítani, azt is csak a supersensitív bőrre való termékei kapcsán)
Alig ezer forintért vásároltam, nem bántam meg, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Alig ezer forintért vásároltam, nem bántam meg, sőt!

darcy

2013. május 10.

Nem vagyok oda a micellás lemosókért (legalábbis a nagy KM kedvenc Biodermát én nem szerettem), de a mostani lemosóm fogyóban van, és gondoltam keresek valami új, jó összetételű és lehetőleg olcsóbb terméket. Az Eveline Hydra Expert-nek és az Orchidea Mágiának is tetszett az összetétele, és az árra sem lehetett panaszom.
A Tescoban viszont csak ez volt. Kicsit hasonló, kicsit más az összetétele az előbbiekhez képest.
A csomagolása olyan nőies. Tetszik a (derékban) karcsú flakon, rajta virágmintával, benne a rózsaszín folyadékkal.
A vízálló szempillafestéket egészen jól leszedte. (Mondjuk jó bőségesen került belőle a vattára.) Illetve a napi smink (fényvédő, BB krém, púder) is szépen lejött vele.
Nem hagyott kellemetlen érzést a bőrömön, sőt, mintha egy picit még puhább tapintású is lett volna utána. Így elsőre elégedett vagyok vele.

Update: Továbbra is nagyon jól teljesít, kellemes friss érzést hagy maga után, és nem bántja az érzékeny területeket sem. Tényleg Fresh & Soft ;-) Az egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.