Eveline Cosmetics

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellonin, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Intenzíven hidratál és táplál.
  • 10 értékes olajjal: marula, abesszín, citrom, argán, narancs, szója, avokádó, grapefruit, szőlőmag, napraforgó.
  • Tökéletesen hidratálja, fiatalítja és regenerálja az arc és test bőrét.
  • Nem hagy zsíros réteget és azonnal beszívódik.

masni1208

2020. november 11.

Akciósan vettem a rossmanban, ma ki is próbáltam.(arcra) Elsőre is már nagyon tetszik mi lessz később? Hamar a bőrömbe szívódott es tényleg nem hagy zsíros érzetet. Nagyon selymes lett tőle az arcom! Egy nagyon kevés elég belőle hogy tökéletest alkosson 😘 az illata sem rossz ⭐⭐⭐⭐⭐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Nagyon szeretem, kellemes illatú termék, nyáron kifejezetten sokat használom a napozás után. Ár -érték arényban nagyon jó. Pozitívum, hogy pumpás, tehát nem folyik az ember tenyerében, és megfelelő mennyiséget, akár keveset is fel tud vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

0808

2019. április 8.

A hatása tényleg jó . Valóban értékes olajokkal gazdagították, legfőképp a marulának örülök. A parfüm viszont jujj de nem kellett volna bele, főleg így az inci lista második sorába és rajtam totál légyirtó szaga van. Alig várom, hogy pár perc múlva elpárologjon és csak az olaj illatát érezzem, ami köztudott nem túl fincsi de inkább az mint ez a légyirtós bűz.(arcra én nem használom)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

kivike

2018. október 1.

Kedvenc testápolóolajom :) Olcsó, könnyen beszívódik, finom az illata, jól hidratál. Télen-nyáron lehet használni, nem hagy ragacsos réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 1.

furikati

2018. szeptember 19.

Nekem nagyon tetszik. A másik, 11 összetevős fajtáját most fogom megvenni. Nagyon jól puhitja a bőrt, szépen felszívódik. Tetoválás előtt kezdtem használni, a tetkó dicsérte, hogy nagyon jó dolgozni a bőrön és szinte 100%-ban bent is maradt a festék. Máskor varas lett és ki dobta a bőröm. Már ezért is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate