Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes szőrtelenítő krém a hónalj, a karok és a bikini vonal depilálására. Aloe verával és selyem proteinekkel.

Kiszerelés: 125 ml

Ellise

2020. március 9.

Hónaljon és bikinivonalnál használtam...semmit nem csinál vagyis de..legalább megpuhította a bőröm a borotválás előtt,de nem ez lenne a feladata 😅 szerencsére akciósan vettem de még így is teljes pénzkidobás volt.Még a 9in1-es típusának adok egy esélyt,azt dicsérik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Dephiinia

2018. július 21.

Kár, hogy egy csillagot így is úgy is kell adni a véleményíráshoz...... Tegnap este próbáltam ki a hónaljamon, ma indultunk nyaralni Horvátországba, a terv szerint 5-kor... De sajnos hajnali 2-kor az ügyeletre kellett rohanni velem, mivel ez a mocsok lemarta a bőröm felső rétegét... Nem, nem hagytam rajta az előrtnál tovább, de legalább a szőrömet nem szedte le rendesen! Képzelhetitek milyen kellemes nyáron 40 fokban lemaródott bőrű hónaljjal létezni....Ez volt az első és utolsó szőrtelenítő krém próbalkozásom... Mindenki döntse el maga, hogy megéri e kipróbálni vagy sem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

illusia

2015. május 3.

Annyira kíméletes, hogy egy szál szőrt nem hozott le, sőt abszolút semmi nem történt miután felkentem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

masnis

2014. május 6.

A karomon 90%-os munkát végzett, bikinivonalon pedig 60-at, így összességében nálam egy gyenge négyesre vizsgázott. Az összetétele persze nem szép, de ha nem így lenne, funkcióját egész egyszerűen nem tudná ellátni. Ezért sem vagyok az ilyesfajta krémek híve..
A szaga pedig sajnos halványan még másnap is érződött a karomon, pedig 2x testápolóztam kétségbeesésemben. Viszont emiatt nem vonok le, mert egy krémnél szerintem a hatás a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Nicole88

2013. július 9.

Nem is tudom hogyan értékeljem... Az alsó lábszáramon szoktam használni, szépen le szokta vinni a szőrt, bár picit tovább kell rajt hagyni, mint pl. a Veet-et, de ez nem befolyásol semmit. A szaga is kibírható, bár nem a legkellemesebb. Viszont mikor hirtelen ötlettől vezérelve úgy döntöttünk, hogy elmegyünk fürödni a balcsira, nem volt arra időm, hogy rendesen leborotváljam a lábam, előtte percekig áztassam, stb. Gyorsan felkentem a krémet, és a hatóidő alatt csomagoltam. A lábszáramon térdig nem volt semmi gond, viszont a combomon iszonyúan megsínylette a bőröm annak ellenére, hogy érzékeny területre ajánlják, a comb viszont nem is tartozik ide. Inkább nem írom le, milyen állapotba került a bőröm, de a lényeg, hogy több napba telt, mire helyrehoztam. Azóta nem mertem használni sehol. Nagyon nagy jóindulattal megadok neki 3 csillagot, de többet semmiképp nem érdemel tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

katona.anni

2013. április 30.

Én ma vettem meg kételkedve a szóban forgó szőrtelenítő krémet, de kellemesen csalódtam... A karomról 95%-os sikerrel eltávolította a szőrszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Sephira

2012. április 23.

Jelenleg ezt használom hónaljra meg lábra, kevesebbe kerül mint a Veet, nem okozott allergiás reakciókat és nagyjából ha nem is teljesen de levitte a szőrt. Az összetevői nem valami csodásak, ezért is meg amiatt mert annyira nem hatékony így a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid, Larrea Divaricata (Creosote Bush) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3