Everyday Minerals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Opille, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   online külföldről

Kiszerelés: 4,8 g

draculina

2017. október 14.

Nem túl jó a fedése és nagyon porzik, ecsettel alig lehet felvinni csak kézzel. Hamar, 1-2 óra alatt lekopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

vertveres

2017. február 10.

A legjobb nyári alapozóm. Fed, könnyű, és természetes. Nagyon tetszik benne a nagy színválaszték, mindenki megtalálja a saját bőrtónusához illőt. Vegan és cruelty free is, teljesen megéri az árát. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

anneshirley

2016. május 11.

Nagyon szép, egységes bőrképet ad, különösen a márka fedőpúderével együtt (a Sunlight Finishing Dust-ból van mintám), de sajnos nekem nem nyújt elég fedést. Mostanában kezdtem próbálgatni a különböző márkák ásványi alapozóit, és egyértelműen ennek van a leggyengébb fedése azok közül, amik eddig az arcomra kerültek. Hegeket vagy gyulladásokat még több rétegben is alig-alig halványítja. Kellemes érzés viselni, nem szárít, és rajtam tartós is, de nem vagyok se izzadós, se extra olajos bőrű. A cink oxid hiánya nekem nem pozitívum, mert a bőröm szereti a cinket (mondjuk a titánium dioxidot is). Ha kevesebb bőrhibám lenne, lehet, hogy emellett kötnék ki, dehát nem ez a helyzet. Pénzkidobás biztosan nem volt a dolog, mert csak néhány mintát rendeltem, amik kb. 250 Ft-ba kerültek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

b_jdt

2014. július 5.

Nyarra kerestem valami konnyut az arcomra ami azert elfedi az esetleges borhibakat, de nincs benne semmi karos(eleg erzekeny a borom)csak mintat rendeltem, szepen illeszkedik a borszinemhez, viszont nagyon halovany a fedese(lehet az a baj, hogy alap nelkul hasznalom)Nincs nagyon sok takargatnivalo az arcomon (szinte csak hegek) es azokat is csak minimalisan fedi el. No, es a mattito hatas. Amikor reggel felrakom az arcomra de delutanra pont ugyanolyan mintha semmit sem raktam volna fel, ugyanugy atfenyesedik. Szoval mattito puderkent se tudnam elhasznalni. Az alapozo fixalasara viszont tokeletes, de az eredeti aran, teljes kiszerelesbennekem erre nagyon nem erne meg. Lehet, hogy megprobalom majd a bazisaval, nagyon szeretnem szeretni, de egyenlore csak harom pontot tudok erre adni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 5.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.