Everyday Minerals

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   $12
Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   online külföldről
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3390 Ft

A menta szín semlegesíti vörös foltokat, apró hajszálereket, és pirospozsgásságot.

Ár: 3390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

_ca_

2013. szeptember 26.

Ez az első próbálkozásom a por állagú korrektorokkal, és általánosságban véve meg vagyok elégedve vele. Egy csillagot vontam le azért, mert a tartóssága lehetne egy kicsit jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Színezékek: Chromium Oxide Greens / CI 77288, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492