Everyday Minerals

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Opille, Módosítva: 2014. március 28.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   online külföldről

Kiszerelés: 4,8 g

Alverya

2018. február 11.

Tesztert rendeltem belőle, de ez is elég sokáig ki fog tartani szerintem. Nagyon kevés is elég belőle, szépen egységesíti az arcszínemet. Magas fedést nem vártam tőle, egy korrektorral együtt viszont egységes, természetes végeredményt lehet vele elérni. Tény, hogy nagyon porzik, a fele elszáll az ecsetről, ha nem ütögetem le róla az összes felesleget, ami elég sokáig tart. Nem volt még ilyen alapozóm, nem tudom összehasonlítani semmivel, de olyan napokra, amikor nem viselném el magamon a nagyobb fedésű alapozóimat és kicsit szebb a bőröm mint szokott lenni, megfelel. A teljes kiszerelést nem fogom megvenni, mert nem használnám el két élet alatt sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

draculina

2017. október 14.

Hát engem nem nyűgözött le... Annyira porzik, hogy a termék fele egyszerűen elszáll a levegőbe amikor ecsettel viszem fel. Kézzel valahogy fel lehet kenegetni. A fedése nem túl jó, 1-2 óra alatt eltűnik, max folyékony lapozó felé púdernek lehet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Dorka93

2014. július 15.

Én is mintát rendeltem meg még pedig: Sunkissed fair árnyalatban. Szörnyen édes tasakban jött amin egy rózsaszín nyuszi van. Tasak 0,14 gramm ami viszonylag elég 2-3 alkalomhoz. Amikor megrendeltem direkt nem olyat rendeltem amilyen az az arcszínem hanem egy bronzosabb árnyalatot és a neve is megtetszett és az eredmény is nap csókolták az orcáim tőle.. Egyedül az árától nem nem vagyok annyira elájulva.. jó nem vész mert 4,5 ezer körül van de bronzosítót 4,8 grammossan évekig használhatod.. Nekem tetszett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

b_jdt

2014. július 5.

Ebbol is csak mintat rendeltem, de ugyanazt tudja mint a matte base, csak a szin mas. Atfenyesedik es szinte nuku fedes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 5.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.