EVY Technology

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Burya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 27.

Kategória:   Fényvédők

Fényvédő hab arcra és testre. Könnyed, mousse állagú fényvédő arcra és testre, ami UVB és UVA sugarak ellen is kiemelkedően megbízható és tartós védelmet nyújt.

• Széles spektrumú védelem a káros UV sugarak ellen
  • Kivételesen magas, az SPF értékkel közel megegyező (min. az SPF 90%-a) védelmet nyújt a bőröregítő UVA ellen
  • Egyedi habos állag, ami könnyen beszívódik, nem nehezíti el a bőrt, nem tömíti el a pórusokat
  • Különleges technológiájának köszönhetően kiemelkedően tartós más fényvédőkhöz képest
  • Érzékeny bőrre (akár gyerekeknek) is
  • Arcra és testre egyaránt
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Rivergirl

2022. január 5.

Még nyáron vásároltam. Alig vártam, hogy megjöjjön a Skinsmartos csomagom. Ez az egyetlen termék, amivel nem vagyok elégedett. Borzasztóan fényes lesz tőle az ember bőre. Hagy egy masszív réteget a bőrön, még akkor is, ha csak lehelet vékonyan keni be az ember. Még keresem az ideális fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

berni1234565

2021. december 31.

Én teljesen bíztam ebben a termékben nagyon vártam hogy megjöjjön es mikor elkezdtem hasznalni borzasztó csalódás volt.
Problémák: nagyon büdös, rettenetesen fénylik, nekem alapból nem zsíros inkabb picit száraz neha kicsit fenylő szoval mondhatni valahol kombinált bőröm van nem is pattanasos semmi de ettől… előjöttek először a miteszerek és a pici partanások, rendesen nem hittem el! Nem ajánlanám senkinek
Hogy valami jót is mondjak azert nagyon jo hogy ilyen fujos es habos kár hogy amit kifujok az borzaszto

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 31.

bkriszti329

2021. december 24.

Nem szeretem... Ragacsos erzetet hagy, nehez utana dolgozni az alapozoval, tulzottan fenyesse teszi a bort es nagyon ovatosan kell nyomni, hogy ne jojjon ki feleslegesen sok hab a tubusbol. Nem "ujravevos"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 24.

Burya

2021. december 14.

Nekem is ez az első fényvédőm, így nincs viszonyítási alapom, de így 3 hónap használat után egyelőre elégedett vagyok vele. Iszonyat lassan fogy, tippre kb. még egy évig elég lesz minimum. Használat előtt jól fel kell rázni és teljesen lefelé fordítani, különben hajlamos sziszegni és csak a hajtógázt engedni hab helyett, de erre elég gyorsan rá lehet érezni. A mennyiség kinyomása szintén tapasztalatot igényel, én egy mogyorónyi adagot szoktam használni reggelente, könnyen eloszlik és nekem gyorsan be is szívódik, simán lehet rá sminkelni is. Alapvetően zsíros bőröm van és féltem tőle, hogy ez csak rontani fog a helyzeten, de nem így lett. Nem okozott sem irritációt, se pattanásokat, az összetevői is szépek, és így, hogy ilyen sokáig elég, az ár-érték arányát is megfelelőnek találom. Lehet, hogy kipróbálok majd más fényvédőt is, ha ez elfogy, de ez mindenképp egy biztos pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

nemesanna06

2021. december 10.

Az első fényvédőm, így nincsen összehasonlítási alapom, de nagyon remélem, hogy van ennél jobb :) Később visszajövök updatelni.

Nekem nagyon lassan fogy, ez egy jó pont (vagy nem, attól függ, milyen szempontból nézem :'))
Nem nehezíti el a bőrömet, jók az összetevői.
Nem szeretem az állagát, nehéz kezelni a habot.
Lassan szívja be a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Nem nehezíti el a bőrömet, jók az összetevői.
Nem szeretem az állagát, nehéz kezelni a habot.
Lassan szívja be a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.