Ex Nihilo

Ár:   £180   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barni8, Módosítva: 2020. július 22.

Ár:   £180
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: sáfrány, gyömbér

Szívjegyek: galbanum, cédrus

Alapjegyek: oud, tömjén, pézsma

barni8

2020. szeptember 16.

A Vendôme egyik jelentése franciául az, hogy: szeszélyes.
Megvallom nehéz ügy az agárfa gyantája. Van benne valami nehéz, émelyítő, áporodott tunyaság.
Ma nagy divat lett az illatgyártásban. Ha kell, ha nem ezzel akarják gazdagabbá tenni a parfümöket.
Az sem mindegy, hogy milyen származású és milyen minőségű oud-ot használunk, és főleg nem mindegy, milyen kompozícióba foglaljuk.

Az oud-dal csínján kell bánni, európai ízlésünk más, mint az arab sivatagok töménysége.
Az Oud Vendôme-ban az Ex Nihilo nagyon jól kezeli ezt az illat alapanyagot.

A sáfrány virágporos édességébe, a pézsma és tömjén mélységébe, a galbánum ópiumos kegyetlenségébe jól besimul az oud, mert a feszültséget a gyömbér frissessége és a cédrus fás lehelete oldja.
Az egész illatmű édes lesz, puha, mégis baracküde, szirombársonyos.
Az oud nem lesz harsány, hivalkodó, pállott.
Játékos marad, mondhatni szeszélyes.
Nem Ő a kedvenc Ex Nihilo-m, de megint csak pompázatosat kreáltak.

Azoknak javaslom, akik oud-zkodnak az oud-tól.
Ezt szeretni fogják.
Barátságos egy vendég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

A Vendôme egyik jelentése franciául az, hogy: szeszélyes.

Az Oud Vendôme-ban az Ex Nihilo nagyon jól kezeli ezt az illat alapanyagot.

Az egész illatmű édes lesz, puha, mégis baracküde, szirombársonyos.
Az oud nem lesz harsány, hivalkodó, pállott.
Játékos marad, mondhatni szeszélyes.
Nem Ő a kedvenc Ex Nihilo-m, de megint csak pompázatosat kreáltak.

Azoknak javaslom, akik oud-zkodnak az oud-tól.
Ezt szeretni fogják.
Barátságos egy vendég.