Exclamation

Ár:   2970 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 990 Ft

Illatösszetevők: bergamott, barack,  jázmin, rózsa, szantálfa, pézsma, ámbra.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

lenarta23

2020. július 28.

Azt hiszem, hogy több mint 20 éve nem találkoztam vele. Én is azt hittem, hogy már nem gyártják, de ma rátaláltam újra. Megszagoltam és ugyanúgy tetszik, mint régen, szép emlékeket idézett fel nálam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Tinikorom egyik meghatarozo illata volt ,mar azt hittem nem gyartjak.Szerintem egyet biztosan beszerzek belole.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Mia0602

2019. szeptember 14.

Huszonvalahány évvel ezelőtt a legjobb barátnőm kedvence volt. Azóta nem találkoztam ezzel az illattal, de biztosan eszembe jutnának az átbulizott éjszakák, a felhőtlen fiatalság, amikor még nem nyomasztottak minket a gondok. Legszebb 90- es évek. De jó is volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Niki0215

2019. augusztus 26.

ÓÓ azok a boldog gyermekévek....hihetetlen hogy mennyi emléket idéz..A napokban újra teszteltem, sok emlék tört elő újra bennem, de ma már nem tudnám viselni .....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

pirospipacsocska

2019. február 9.

Természetesen mi is együtt használtuk ezt anyukámmal,vagy 25!!évvel ezelőtt.Kellemes,édes illat,jó emlékek jutnak róla az eszembe.És képzeljétek,vettem a DM-ben egy akciós B.U.Be You! Absolute Me parfümöt,és teljesen megegyezik az illata ezzel az Exclamation illattal.Szóval aki szereti,és venne ilyen illatot,most a DM-ben potom 2000Ft-ért megveheti.Extrán tartós,édes illat! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

szabofannika0215

2017. december 21.

Anyukám nagy kedvence, így nekem is, mert ő rá emlékeztet és az illata is tényleg kellemes, nem émelyítő .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Vaslady

2017. október 19.

Valamikor a 20-as éveim elején használtam,azóta nem vettem újra.
Van már 10 éve is,amikor is a sógornőmtől kaptam egyet karácsonyra.
Már nem hozta a régi "feelinget",igy az Anyukámnak ajándékoztam.
Tegnap került újra a kezembe,egy kevés lötyög még az üveg alján.
Vaniliás-pézsmás téli illat,jó áron még most is beszerezhető.
Sajnos el kell ismernem,azóta vannak jobb illatok,és még lesznek is.
De akkor a maga idejében nekem a tökély volt a piros társával együtt.
A nosztalgiáért kap 4 csillagot annyit igazán megérdemel :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Valamikor a 20-as éveim elején használtam,azóta nem vettem újra.
Van már 10 éve is,amikor is a sógornőmtől kaptam egyet karácsonyra.
Már nem hozta a régi "feelinget",igy az Anyukámnak ajándékoztam.
Tegnap került újra a kezembe,egy kevés lötyög még az üveg alján.
Vaniliás-pézsmás téli illat,jó áron még most is beszerezhető.
Sajnos el kell ismernem,azóta vannak jobb illatok,és még lesznek is.
De akkor a maga idejében nekem a tökély volt a piros társával együtt.
A nosztalgiáért kap 4 csillagot annyit igazán megérdemel :).

spavanilly

2017. október 17.

Szép emlék.💮
Tizenéves korom egyik legjobban áhított illata.
Hogy miért?
Különleges, finom, tiszta illat...Formabontó, érdekes csomagolás.
Nekem ez az ára miatt akkor az elérhetetlen kategóriába tartozott, be kellett érjem a deo spray változatával.
Szerettem, és nagyon büszke voltam erre a " nagylányos" illatra.
Nem volt tartós, de én tudtam, hogy ezt viselem.
Magabiztos csillogás konzervatív kivitelben a 90-es évekből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Szép emlék.💮
Tizenéves korom egyik legjobban áhított illata.
Hogy miért?
Különleges, finom, tiszta illat...Formabontó, érdekes csomagolás.
Szerettem, és nagyon büszke voltam erre a " nagylányos" illatra.
Nem volt tartós, de én tudtam, hogy ezt viselem.
Magabiztos csillogás konzervatív kivitelben a 90-es évekből.

GNóri

2017. október 16.

Isteni finom, puha, krémes, vaníliás-pézsmás illatként indul, ha így maradna, nagyon tetszene, hiszen tiszta, hétköznapi, egyszerű, de minőségi. Sajnos azonban leszáradva furcsa, savanykás, hajlakkszerű lesz rajtam, valahogy olyan szintetikussá és idegenné válik az egész. Egyébként a tartósság és hatósugár teljesen rendben van, főleg ezért az árért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Marcipan11

2017. május 4.

Szülinapomra kaptam újra. Kb 18 éve használtam utoljáta. Kellemes illat. Szeretem. Hétköznapra rohangáláshoz tökéletes. Rajtam egesz tartos. Egy hónapja használom😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance