Exclamation

Ár:   2970 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 990 Ft

Illatösszetevők: bergamott, barack,  jázmin, rózsa, szantálfa, pézsma, ámbra.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

necra

2021. június 5.

Rajtam nagyon finom púderes illat. Pár régi kedvenc illattal befurodtem már, de ez telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 5.

noricza

2021. május 7.

Mint mindenkinek nálam is nyerő volt tinikorban, aztán egyszercsak eltünt a drogéria polcokról meg az akkori pasim leszólta hogy chemotox illat (ami persze nem igaz csak nála a citromos borzalmak jöttek be) le is mondtam róla. Anyukám is ezt használta aztán ő szerzett be belőle évekkel később de nálam akkor már valahogy nem jött be. Ő azóta is preferálja aki esetleg szeretne nosztalgiázni elég sok parfümrendelős oldalon fellelhető. Akkoriban ez nagyon jónak számított szóval megy a 4 *!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Nikolett82

2020. december 13.

Huszon sok sok éve de imádtam :) Rendelek hébe-hóba ,mert sok sok kellemes emléket idéz, és ihajj de menő csajok voltunk akkor, mi és az exclamation :) ha 100évig élek,mindig lesz excl.white-om, mert ez életérzés !!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

lenarta23

2020. július 28.

Azt hiszem, hogy több mint 20 éve nem találkoztam vele. Én is azt hittem, hogy már nem gyártják, de ma rátaláltam újra. Megszagoltam és ugyanúgy tetszik, mint régen, szép emlékeket idézett fel nálam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Tinikorom egyik meghatarozo illata volt ,mar azt hittem nem gyartjak.Szerintem egyet biztosan beszerzek belole.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Mia0602

2019. szeptember 14.

Huszonvalahány évvel ezelőtt a legjobb barátnőm kedvence volt. Azóta nem találkoztam ezzel az illattal, de biztosan eszembe jutnának az átbulizott éjszakák, a felhőtlen fiatalság, amikor még nem nyomasztottak minket a gondok. Legszebb 90- es évek. De jó is volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Niki0215

2019. augusztus 26.

ÓÓ azok a boldog gyermekévek....hihetetlen hogy mennyi emléket idéz..A napokban újra teszteltem, sok emlék tört elő újra bennem, de ma már nem tudnám viselni .....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

pirospipacsocska

2019. február 9.

Természetesen mi is együtt használtuk ezt anyukámmal,vagy 25!!évvel ezelőtt.Kellemes,édes illat,jó emlékek jutnak róla az eszembe.És képzeljétek,vettem a DM-ben egy akciós B.U.Be You! Absolute Me parfümöt,és teljesen megegyezik az illata ezzel az Exclamation illattal.Szóval aki szereti,és venne ilyen illatot,most a DM-ben potom 2000Ft-ért megveheti.Extrán tartós,édes illat! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

szabofannika0215

2017. december 21.

Anyukám nagy kedvence, így nekem is, mert ő rá emlékeztet és az illata is tényleg kellemes, nem émelyítő .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Vaslady

2017. október 19.

Valamikor a 20-as éveim elején használtam,azóta nem vettem újra.
Van már 10 éve is,amikor is a sógornőmtől kaptam egyet karácsonyra.
Már nem hozta a régi "feelinget",igy az Anyukámnak ajándékoztam.
Tegnap került újra a kezembe,egy kevés lötyög még az üveg alján.
Vaniliás-pézsmás téli illat,jó áron még most is beszerezhető.
Sajnos el kell ismernem,azóta vannak jobb illatok,és még lesznek is.
De akkor a maga idejében nekem a tökély volt a piros társával együtt.
A nosztalgiáért kap 4 csillagot annyit igazán megérdemel :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Valamikor a 20-as éveim elején használtam,azóta nem vettem újra.
Van már 10 éve is,amikor is a sógornőmtől kaptam egyet karácsonyra.
Már nem hozta a régi "feelinget",igy az Anyukámnak ajándékoztam.
Tegnap került újra a kezembe,egy kevés lötyög még az üveg alján.
Vaniliás-pézsmás téli illat,jó áron még most is beszerezhető.
Sajnos el kell ismernem,azóta vannak jobb illatok,és még lesznek is.
De akkor a maga idejében nekem a tökély volt a piros társával együtt.
A nosztalgiáért kap 4 csillagot annyit igazán megérdemel :).

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance