Eyeko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Filces szemhéjtus.

Nem tartalmaz: parabént, szulfátot, szintetikus illatanyagot, szintetikus festékanyagot, kőolaj kemikáliát, ftalátot, GMO-kat és triklozánt.

Hosszantartó erősen pigmentált formula. Füstös szemsmink készítésére is alkalmas, jól satírozható.

Eyeko Skinny Liquid Eyeliner travel size
Ár: 1500 Ft , Eladó: trstimea
Állapot: teljesen új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Lyne

2019. július 29.

Lassan kezdem magam úgy érezni, mint valami UFO, mert számtalan esetben totálisan más a véleményem, mint itt a többségnek. O.O Ez a szemhéjtus is az egekbe van magasztalva, de hogy miért, számomra egy rejtély?! Pont azért szeretem az ilyen végű szehéjtusokat, mert szép vékony csíkot lehet velük húzni.. na most, ezzel az a problémám, hogyha a szokásos módon a hegyét érintem a szemhéjamhoz, nem eléggé pigmentált, ezért kétszer kell átmennem rajta, ami nem is lenne probléma, de ha nem várom meg míg megszárad, akkor ’”lyukacsos" lesz a vonal, ha megvárom, hogy megszáradjon, akkor meg darabokban lejön!! Mivel ez rettentő irritáló, ezért nem a hegyével rajzolom meg a vonalat, hanem nagyon megdöntöm, így viszont sokkal vastagabb, de legalább pigmentáltabb vonalat kapok. A vastagabb vonalat persze tudom korrigálni fülpiszkáló és sminklemosó segítségével, DE semmi kedvem ennyit sz*rakodni, főleg reggel 5.30kor, amikor a fejemből is alig látok ki és a cél egy gyors smink lenne. Egy vékony szemhéjtussal pikk-pakk kész lennék, ugyanakkor mivel már megvettem ezt -ráadásul nem is olcsón-, nem fogom a kukába vágni emiatt, pedig szívem szerint ezt tenném! Na de, ezzel még nincs vége a reggeli „megpróbáltatásaimnak”, ugyanis a cicaszem végét a vastag résszel megrajzolni kész kihívás számomra hajnalok hajnalán…meg amúgy is...:))
Mindezen felül, azért annyi pozitívumot én is el tudok mondani erről a szemhéjtusról, hogyha egyszer sikerül normálisan felvinnem, akkor tényleg tartós.. 35 fokban sem olvadt le a szememről, pedig nem vízálló! Nahh, ezért kap 2 csillagot, de tőlem ennél többre nem számíthat!;)) Majd a többség úgyis feljavítja a renoméját!;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

zalla

2017. július 15.

Egy Beauty Bay-es rendeléshez kaptam egy mini kiszerelésű terméket. Azt hittem, 3 alkalom után kiszárad, vagy kevésbé lesz pigmentált. Nem tudom mit tettek a tubusba, de több mint 1 év után is ugyanolyan kellemes állagú és pigmentált mint az első használatkor! A hegye megfelelő, és mivel kicsi kiszerelés, könnyebb is dolgozni vele mint az átlagos tusokkal. Kifejezetten tartós. Az egyetlen negatívum az ára (a mini kiszerelés 3200 ft, a teljes kiszerelés kb 5700 Ft!). Sajnos emiatt biztos nem fogom megvenni. Viszont ha újra adnák egy rendeléshez, tuti nem utasítanám vissza! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

sylviabosky

2015. április 6.

Harmad aron adtak most az Instylehoz es jujjj ;))) Ahogy irtak mar elottem, konnyu vele dolgozni, vekony cicaszem, ottmarad, tartos...egyszeru, szep es nagyszeru ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 6.

annanoszvai

2014. február 9.

Nagyon könnyű használni, és gyönyörűen tartja magát. Kedvenc lett belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

Nagyon könnyű használni, és gyönyörűen tartja magát. Kedvenc lett belőle :)

gretanagy

2014. január 2.

Jó vékony, így precízen lehet vonalat rajzolni vele, erősen pigmentált. Ha egyszer odarajzoltad és megszáradt, akkor az ott is marad!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Mila85

2013. október 21.

Kedvenc tusom, vettem már vagy 2-3at idehaza, de nem volt egyik se az igazi. Na de ez. Jó kis merev végű, nem az a hajszálvékony kis vacak. Nagyon jól fog, és kb olyan mint ha cerkával rajzolnék, nem folyós, és nem szárad ki. Füstös sminket még nem készítettem vele. Egész nap tart, olajos lemosóval könnyen lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Felületi hártya képző anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.