F.U.N Lacquer

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Indie körömlakkmárka Szingapúrból, BIG 5 FREE termékekkel.

sterlingsilver

2019. március 26.

Egyelőre egy körömlakk után tudok ítélkezni. A Berry Smoothie lakkra csorgott a nyálam, amikor meghozták az új szállítmányt, vettem is egy üveggel és hála a jó égnek, hogy csak egy üveggel vettem. Nagyon szép a színe, a holo mennyiségétől nem vagyok elájulva, mert akkor látom igazán, hogy mennyi van benne, amikor lemosom. Némelyik holo nagyon nagy darabokban van benne és rücskös lesz a finish. 4500 Ft volt, könyörgöm, hogy engedheti meg magának a gyártó, hogy akár egy is hibás legyen. Az a baj, hogy ráírhatok az eladóra, akitől rendeltem, de mivel 1 hete kaptam kézhez, én pedig nem gondoltam volna, hogy gáz lesz, csak vasárnap próbáltam ki, nem sok esélyt látok arra, hogy megtérítenék a káromat. Így viszont megy a kukába, pedig a szívem fáj a színért :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

emese98

2017. december 3.

Nekem a 24 karat diamond árnyalatban van meg, és imádom! Az ára húzós, de mindig nagy vágyam volt egy holo lakk, és habozás nélkül erre a márkára esett a választásom, mert nagyon jókat hallottam róla. Ha elfogy újraveszem az tuti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Vestara

2017. július 11.

Drágának tartom, és az árához képest a mennyiség sem kiadós adag... de muszáj voltam beszereznem a kedvenc árnyalataimat, mert rá kellett hogy jöjjek, hogy semelyik másik márkának nincsenek ennyire jó holo lakkjai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Glara

2015. december 30.

Boldog, friss-első tulajdonosa vagyok a Frost (H) verziónak. Káprázatos, csodálatos, tökéletes, szemkiverősen csillogó. Nagyon eltalálták, igazi multikróm, teletömve villogó holoszemcsékkel. Kicsit sűrű, vékony rétegtben nem lehet felkenni és mindenképpen kétréteges + fedőlakk. Fedő nélkül félmattra szárad. Még a fedőlakkal is kicsit érdes marad a csillámok miatt, de a szépsége miatt elnézem neki. Csak az ára ne lenne ilyen horror....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

andrea91

2015. október 23.

Nekem csak a Payday H van meg, errol tudok nyilatkozni. Pozitívum hogy a az ezüst lemezkék ellenere meglepően konnyu lemosni. Szép színe van, nekem három réteg minimum kell a kívánt hatás eléréséhez, viszont eleg gyorsan szárad. Harom retegben majdnem tokeletes fólia hatású ha nem nagyon közelről nezem:) Fedőlakk kel rá, mert pl a cellux leszedi az ezust lemezkék egy részét. Gondolom magatol is kopik.:) viszont csak nagyon eros fényben nez ki ugy mint a képen. Persze sok holo ilyen, szóval nem negatívumkent irom ezt, bar az a englamd féle holo majdnem barmilyen fényviszonyok kozt mukodik. Szeretem még hogy elég egyenletesen viszi fel a lemezkéket az ecset, ez sokszor nincs igy, szoval plusz csillag erte. Ami miatt levonok csillagot az az, hogy mutattam a Kedvesnek -mindig az orra ala dugom ha valami új érdekes lakkom van es általában tényleg érdeklődve nézi vagy legalabb eljatsza:)- és az ő reakciója az volt hogy Aha.. Szep.. Nincs lekopva? Mert neki bizony kopott nak hatott ez átlag fényben, es hat akkor gondolom njncs ezzel egyedul, de ki más jönne oda, hogy te figyelj, láttad már hogy félig le van kopva a lakkod? Más színeket is szeretnek kiprobalni, majd jovok update-elni.

Na akkor itt az update.:) nem terveztem én a nailland felé menni, de így alakult, egy KM csere miatt, és ha már ott voltam... A million dollar dream h jott velem haza serényen. Rá öt csillagot adok, két rétegben is pöpec, de háromban egy álom, egész gyorsan szárad, és egyáltalán nem olyan nehez elocsalogatni az effektet mint a Payday h esetében. Imádom! Van is következő kiszemeltem...

Ud2. Secret: üvegben gyonyoru, elvből elutasítom a zold szint de ez mégis kellett. Négy rétegben sem tokeletes, en itt nem erőltettem tovabb, elkönyveltem hogy legkozelebb fekete vagy más alappal probalom, de a sok réteg igy is összejön majd abban biztos vagyok. A végeredmény tetszik amúgy, de nehéz a kívánt hatást elerni. És amúgy egy rémálom a lemosas, ahogy a million dollar dream eseteben is. Ezert nem vonok le, mert csillamos, mit vártunk, de meg ahhoz kepest is nagyon nehez eltávolítani, míg a Payday nagyon könnyen lejön.

Extra tartós mindhárom, egy hét sima, ezt csak a million dollar dream h húzta ki mondjuk, Payday h eseteben az ezust "besárgulása"/kopása(?), secret esetében pedig az volt az akadaly, hogy zold:) igy hamarabb átfestettem oket, de nem pattog, nem kopik, tényleg nagyon tartós, akinek ez szempont, szeretni fogja oket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

klaris171

2015. július 26.

Még nincs vélemény erről a márkáról?? Szingapúri, cruelty és 5-free indie lakkok, elképesztően különlegesek és minőségiek. Állandó és limitált kiadásokból áll a kollekció, én minden egyes lakkomat imádom és minden cseppjét megérte a viszonylagos magasabb ár. Egyszerűen még a hangulatom is más, ha F.U.N. lakk van a körmeimen, a két nagy kedvencem a Pay Day holo és a Pima Donna, elképesztően szemkiverősen csillognak, de mégsem hivalkodnak (igen, ez paradoxonnak tűnhet, de nem az, ezt látni és tapasztalni kell magunkon, leírhatatlan...) nem közönségesek, csak csempésznek az ember kezére és ezáltal a napjába is egy csipet luxus érzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Violet 2