Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. január 28.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós dezodor poppy&bluebell illattal.

kalmaniki

2015. december 8.

Nagyon kellemes, virág illata van,ami sokáig èrezhető a bőrön. Hatèkony deo, többnyire egèsz nap vèd az izzadság ellen. Elègedett vagyok vele,de újra nem veszem,kipróbálom más illatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Noxika

2015. augusztus 3.

Fél éve használtam ilyent kb., DM-ben találtam akciósan, ezért gondoltam kipróbálom. Meg voltam elégedve vele, az illata visszafogott volt, könnyen száradt. Csak azért nem 5 csillag, mert más a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Lory

2014. július 29.

Most ezt használom,átlagosan teljesítő deo.Nekem kitart a hatása nap végéig.Könnyen megszárad a bőrön,nem túl folyós,viszont sötétebb ruhán enyhén foltot hagy de kimosható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Galadriel

2014. július 1.

Az eddigi legjobb, hatásos, és egész nap tart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Az eddigi legjobb, hatásos, és egész nap tart az illata.

szonnyus

2014. április 5.

Még csak párszor használtam, teljesítménye rendben, nekem az illat kicsit túl erős, de ruhán át szerencsére már nem érzem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

sternesamu.szilvia

2014. február 11.

Nagyon finom illata van, olyan jöjjön már a tavasz! Könnyen adagolható nem folyik a ruhát kicsit meg fogja, hatása jó de van ennél jobb deo is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 11.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.