Fa

Ár:   523 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2014. augusztus 16.

Kategória:   Dezodorok

A bőrbarát formula egyedi Illatadagoló Technológia révén hosszantartó deo védelmet nyújt testszag ellen, és finom, virágos illatot biztosít egész nap.

Kiszerelés: 50 ml

anneshirley

2016. április 21.

Kb. 2 éve használom, és még soha semmilyen helyzetben nem hagyott cserben, legyen az stressz, edzés vagy kánikula. Nulla testszag vagy nedvesség. Rajtam még az ígért 48 órát is betartja általában, pedig nagyon keveset viszek fel. Azért azt hozzátenném, hogy nem vagyok egy izzadós fajta. Az illata elég tipikus dezodor "illat", de szerencsére száradás után alig érezni. Nem hagy foltot vagy szagot a ruhámon, de a felöltözéssel mindig várok pár percet (ezt egyébként más dezodoroknál is megteszem).

Ettől függetlenül egyre ritkábban nyúlok érte, és keresek más alternatívákat, amik talán (remélhetőleg) kevesebb potenciálisan irritáló, allergén, stb. anyagot tartalmaznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

kalmaniki

2015. december 8.

Nagyon kellemes az illata,sokáig èrezhető a bőrön, többnyire egèsz nap vèd az izzadás ellen. Szeretem használni,hatèkony deo,viszont èn nem vagyok izzadós,úgyhogy velem könnyű dolga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Mellowwy

2015. január 15.

Sajnos egy stresszesebb, izzadósabb embernek mint én, kevésnek bizonyul. Egyébként finom, semleges illatú, de kicsit várni kell vele míg beszívódik és nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Oraculum

2015. január 1.

Karácsonyi csomagban kaptam, finom illatú, kicsit nehezen szívódik be, de nem ragad és finom, enyhe illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Daisyyy

2014. május 8.

Isteni illata van és még órák múlva is véd az izzadságtól, nagyon jó. Kellemesen csalódtam, mert nem vártam sokat. Tényleg még este is nagyon intenzív az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.