Fa Natural & Fresh Jasmine  Izzadásgátló Golyós Dezodor
Fa Natural & Fresh Jasmine  Izzadásgátló Golyós Dezodor

Fa

Fa Natural & Fresh Jasmine Izzadásgátló Golyós Dezodor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: kalmaniki, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt.

Dramira

2013. október 4.

Nagyon tetszett ez a dezodor, máskor is megfogom vásárolni! Az illata miatt vettem meg elsősorban, az egyik kedvenc illatomat tartalmazza és azon kívül hogy finom és könnyed, friss érzésem van utána, ráadásul hónalj borotválkozás után sem csípi a bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

kalmaniki

2013. augusztus 3.

Az illata miatt vásároltam meg a dm-ből, ami nagyon megfogott, friss, üde, virágillata van, ami sokáig megmarad. Az állaga eléggé folyós, nehezen szárad meg, viszont foltot nem hagy. A hatása számomra megfelelő, de koránt sem 24 óráig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

sternesamu.szilvia

2013. augusztus 3.

Nagyon jó deo. Az egyik 100-as boltban találtam rá. Illata esőre egy kicsit erős , a hatása viszont egész nap kitart. A nap végén is érzem az illatot.Még ebben a nagy melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.