Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Azziz, Módosítva: 2016. július 12.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Alkoholmentes, barack illatú dezodor, 48h védelemmel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mysticnails

2019. június 16.

Imádom a FA termékeket, viszont ez a termék hatalmas csalódás lett. :( Rendszeresen a Fa sport deóit használom leginkább fújós változatban, de ezekből nem volt az adott üzletben ahol épp voltam, így ezt vettem le a polcról. A hónaljam konkrétan olyan szinten égette, hogy azt hittem lemarja a bőröm... Nem tudom mi van benne ami a sport deókban nincs, de ez az összetevő nekem betette a kaput. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

buzavirag

2018. április 19.

Bocsi, de nagyon nem. A hatása egész jó, ezért a 2csillag, azonban az illata borzasztó. Mivel kaptam, és nem szerettem volna kidobni, ezért hétvégente használtam párszor. Nem igazán bírtam elviselni az illatát. WC spray-ként funkcionál jelenleg. Számomra mű barack illata van, nem olyan kellemes, mint pl a himalaya barackos arcradírnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

baba_girl_16

2018. január 26.

Pozitívan csalódtam ebben a dezodorban. Nem azt mondom, hogy tökéletes minden nap, minden szituációban a védelme, de a várakozásaimat felülmúlta. Nagyon fincsi barackos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

andeve

2017. április 5.

420Ft-ért jutottam hozzá, alumíniummentes deomhoz! csak dicsérni tudom, az illata, tényleg barack, de nem harsogó, én nem is érzem mikor viselem :) teszi a dolgát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Frumus

2017. február 20.

Csak itt vettem észre, hogy barackos :D éreztem, hogy gyümölcsös, de a barack az nekem kimaradt. A jeges érzetet hozza, nekem ez tetszik benne, friss illatot biztosít, gyümölcsös, de nem az a tutti fruttis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Nemlin

2017. január 23.

Azért vettem meg, mert alumíniummentes. Most, télen tökéletes, remélem, melegebb időben is beválik. Illata nem sokáig érződik, nem zavarja a parfümöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.