Fa

Ár:   500 Ft alatt   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Ingi, az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Ár:   500 Ft alatt
Kategória:   Dezodorok

ssz

2018. február 11.

Nyaralasra vettem még, többször újra kellett fújni, de nyáron akármelyik másikkal is ezt tennem frissítéskeppen. Az illata tetszik, mindig a nyaralásra emlékeztet. Picit ragad utána a bőröm, az izzadást nem gátolta meg, nem volt tartós az illata sem, de mivel többször újra fujtam így nem volt annyira észrevehető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

252n

2017. december 6.

Random esett rá a választásom. Voltak már jobb dezodorjaim. Elhasználom, de nem hiszem hogy valaha újra venném. Az illata elmegy, de annyira az sem fogott meg és nem is érzem tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Linda0222

2017. június 16.

Akciósan vettem kifutó termékként. Illata nekem olyan semmilyen és még ragad is... nagyon rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Justic

2016. október 17.

Egész nyáron ezt használtam. Mikor láttam, hogy akciós szeptemberben a dm-ben jól betakoltam vele. Szeretem az illatát, és elbír az izzadsággal is. Bár nem vagyok túl izzadós, az is igaz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

GoldTree

2016. szeptember 13.

Kaptam, önszántamból sosem vettem volna meg. Az illata számomra beazonosíthatatlan. Nem jó semmire, a mosdóba elfújkálom illatosítónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

SimonEdina

2016. szeptember 11.

Az izzadsággátló hatása egész jó, az illata is elmegy, de sajnos NEM TARTÓS, max 2 óra, utána semmi. Nekem a lila kupakos jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Az illata annyira nem jött be, kicsit ragadt utána a hónom. De egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Az illata annyira nem jött be, kicsit ragadt utána a hónom. De egynek elment.

Violet 1

2016. június 14.

az illata nem rossz, nekem lehetne barackosabb. az állag viszont csalódás, nem hozta a megszokott fa elvárást. fújás után egy ragacsos réteget érzek. bár ez idővel múlik és javára legyen írva, hogy eddig nem vettem észre,hogy nyomot hagyna a ruhán, plussz annak ellenére,hogy ez inkább illatosításra szánt, azért az izzadságra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Ella

2016. június 10.

Mint a testvére, ez is csak kölni helyett jó, mert nekem semmit sem használ és összetapasztja a hónaljamat, kegyetlenül ragadok tőle. Még soha ilyen dezodorom nem volt ezek előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Gemi

2016. június 10.

Én a dezodoron sehol sem találtam meg leírva, hogy milyen illatú a termék, akármerre is kerestem...a kis gyümölcsről, ami pedig a dezodor elején van felrajzolva, azt hittem, hogy egy mandarin vagy narancs szelet, szóval azt hittem, ez valamilyen citrusos illattal bír. Aztán tegnap elkezdtem használni, és rá kellett jönnöm, hogy barackos illattal van dolgom. :) Egyelőre azért kap négy pontot, mert nekem egy kicsit mű illata van. Remélem ugyanúgy teljesít, mint az eddigi Fa dezodorok, amiket használtam, mert akkor más bajom nem lesz vele.

Update: Lehetséges, hogy az első 1-2 fújásnál került még bele valami más is a pumpába, mert körülbelül a 3.-4. fújás óta nagyon finom barackos illatú a permet, úgyhogy megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Hidratálók: Ethylene Glycol, Cyclomethicone