Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 17.

Kategória:   Dezodorok

Fa Invisible Sensitive izzadásgátló deospray elszíneződés elleni technológiával a hosszantartó gyengéd deo védelemért. Érzékeny bőrre alkalmas. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Tiszta, friss illat.

Moncherrys

2021. szeptember 19.

Tesztelésre kaptam. Régen nagyon sok Fa dezodort használtam . Itthonra jó, elmegy inkább. De nem bírja a húzós napokat, nem ajánlom. Nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Timmon

2021. szeptember 16.

Tesztelésre kaptam terméket. Alapvetően sem szeretem a Fa dezodorokat és igazság szerint ezt sem szerettem meg. Az illata nem rossz, virágos, kicsit púderes. De a hatása egyenlő a nullával. Csak egy gyors vásárlás alkalmával használtam, nem a legnagyobb kánikulában. Konkrétan büdös voltam, mire végeztem a bevásárlással. Nem vagyok rettenetesen izzadós, de ez a dezodor még nálam is hatástalan. Ki nem dobom, még hidegebb időben teszek vele egy próbát.
Sajnálom, de nem szívesen ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Sajnálom, de nem szívesen ajánlanám senkinek.

Savajuj

2021. július 30.

Tesztelésre kaptam a terméket, és kézhez vétel után azonnal használni is kezdtem.
Az illata nekem tetszik, kicsit nivea szerű, de ez hamar elillan és egészen diszkrét marad..Ez talán most nyáron nem is olyan nagy baj...
Nagyobb gond, hogy az igazi funkciójában nem túl erős, igaz én most a nagy kánikulában vetettem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Andy88

2021. július 22.

Tesztelésre kaptam a terméket, de sajnos nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.
Az illata kellemes lehet azoknak, akik szeretik a virágos, "rózsás" illatokat. Nekem sajnos nem tetszett, zavaró és szúrós illata van.
Izzadásgátló hatása is minimális, a nyári melegben nem sokat ér. De hűvösebb napon is gyorsan átalakul a bőrömön, kellemetlen szaga lesz.
Finoman szólva sem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Finoman szólva sem lett a kedvencem.

rosacea

2018. szeptember 9.

A golyós változatot használom, próbaként vettem a sprayt. A golyósnak délutánig megmarad az illata és nem olyan intenzív és nem is hagy foltot a ruhán. Biztos van sokkal jobb is, de nekem ebben az árfekvésben ez megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Viki9727

2018. április 4.

Elsőre nagyon durva illata volt, de megszoktam. Szerintem teszi a dolgát, nem fogja be a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Frana88

2017. július 18.

borzalom, jobb ha magával viszi aki ezt választja mert lehet fújkálni óránként

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

borzalom, jobb ha magával viszi aki ezt választja mert lehet fújkálni óránként

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.