Fa

Ár:   523 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 523 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 523 Ft

Double-Active formulája Protektívával hatékony védelmet nyújt a testszag ellen és hosszantartó frissességet biztosít. Nem hagy fehér foltot. Igazoltan bőrbarát.

Ár: 523 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Csutak

2020. augusztus 20.

Most került elő az egyik fiókom mélyéről egy fél dobozzal talán. Az illatát még mindig nagyon szeretem, mégis négy csillagot adok, mert izzadásgátló hatása az nagyon kevéske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

DinaSch

2020. június 12.

HHaizzadásgátlóról van szó,nállam csak a Nivea golyós deo játszik.
De ez a Mystic Moments évente egyszer biztos landol a kosaramban.
Főként az illata miatt állunk ilyen kapcsolatban, a ruhán egész nap kitart, de a hónaljon csak egy (de azért erős) közepes a tartóssága.

Sokszor akciós,akkor nagyon baráti, 399 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

HHaizzadásgátlóról van szó,nállam csak a Nivea golyós deo játszik.
De ez a Mystic Moments évente egyszer biztos landol a kosaramban.

Sokszor akciós,akkor nagyon baráti, 399 Ft.

Zsuci23

2019. november 30.

Nekem ez az illat épp csak közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Nekem ez az illat épp csak közepes.

wildrose

2019. november 24.

Kellemes, testesebb virágillatú dezodor, de az izzadásgátló hatása maximum közepesnek mondható. Nem igazán vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 24.

HDorina

2019. augusztus 16.

Ajándékba kaptam. Jó illata van, de különös dezodoráló hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Ajándékba kaptam. Jó illata van, de különös dezodoráló hatást nem vettem észre.

Kence123

2018. augusztus 21.

Furcsa illata van és az összetétele sem a legjobb.Nem fogom újra megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Furcsa illata van és az összetétele sem a legjobb.Nem fogom újra megvenni

csemezb

2018. május 11.

Ugyanazt tudom leírni, mint a másik fa deonál, konkrétan semmit nem csinál. Izzadtság ellen sem véd, el se fedi a kellemetlen szagot, sőt, ha nyáron még ráizzadok, valami iszonyat szaga lesz. Az illata magában jó, ezért adok három csillagot, de amúgy tényleg semmit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

detti23

2018. március 12.

Én megszerettem ezt a deot. Az illata szerintem kicsit olyan dögös és nálam nagyon tartós. Igaz kissé tömény, ezért én inkább esténként, buliba és így télen használom sokat. Sajnos hajlamos foltot hagyni a ruhán ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

brigifanni

2017. október 9.

Nagyon nem szerettem ezt a dezdort. Az illeta nagyon fullasztó. Sajnálom ki is kellett dobnom annyira nem bírtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

SzoffScene

2017. május 26.

Imádom a FA dezodorokat és ez az illat az egyik kedvencem! Megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Imádom a FA dezodorokat és ez az illat az egyik kedvencem! Megunhatatlan.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.