Fa

Ár:   523 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 523 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 523 Ft

Double-Active formulája Protektívával hatékony védelmet nyújt a testszag ellen és hosszantartó frissességet biztosít. Nem hagy fehér foltot. Igazoltan bőrbarát.

Ár: 523 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

DinaSch

2020. június 12.

HHaizzadásgátlóról van szó,nállam csak a Nivea golyós deo játszik.
De ez a Mystic Moments évente egyszer biztos landol a kosaramban.
Főként az illata miatt állunk ilyen kapcsolatban, a ruhán egész nap kitart, de a hónaljon csak egy (de azért erős) közepes a tartóssága.

Sokszor akciós,akkor nagyon baráti, 399 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

HHaizzadásgátlóról van szó,nállam csak a Nivea golyós deo játszik.
De ez a Mystic Moments évente egyszer biztos landol a kosaramban.

Sokszor akciós,akkor nagyon baráti, 399 Ft.

Zsuci23

2019. november 30.

Nekem ez az illat épp csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Nekem ez az illat épp csak közepes.

wildrose

2019. november 24.

Kellemes, testesebb virágillatú dezodor, de az izzadásgátló hatása maximum közepesnek mondható. Nem igazán vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 24.

HDorina

2019. augusztus 16.

Ajándékba kaptam. Jó illata van, de különös dezodoráló hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Ajándékba kaptam. Jó illata van, de különös dezodoráló hatást nem vettem észre.

Kence123

2018. augusztus 21.

Furcsa illata van és az összetétele sem a legjobb.Nem fogom újra megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Furcsa illata van és az összetétele sem a legjobb.Nem fogom újra megvenni

csemezb

2018. május 11.

Ugyanazt tudom leírni, mint a másik fa deonál, konkrétan semmit nem csinál. Izzadtság ellen sem véd, el se fedi a kellemetlen szagot, sőt, ha nyáron még ráizzadok, valami iszonyat szaga lesz. Az illata magában jó, ezért adok három csillagot, de amúgy tényleg semmit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

detti23

2018. március 12.

Én megszerettem ezt a deot. Az illata szerintem kicsit olyan dögös és nálam nagyon tartós. Igaz kissé tömény, ezért én inkább esténként, buliba és így télen használom sokat. Sajnos hajlamos foltot hagyni a ruhán ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

brigifanni

2017. október 9.

Nagyon nem szerettem ezt a dezdort. Az illeta nagyon fullasztó. Sajnálom ki is kellett dobnom annyira nem bírtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

SzoffScene

2017. május 26.

Imádom a FA dezodorokat és ez az illat az egyik kedvencem! Megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Imádom a FA dezodorokat és ez az illat az egyik kedvencem! Megunhatatlan.

netti1990

2017. március 12.

Nagyon finom virág illatú dezodor.Tényleg védelmet nyújt testszag ellen.Nem csípi a hónaljbőrömet.Nem hagy fehér foltot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate