Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liaviolet, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Kategória:   Dezodorok

48h órás védelmet nyújt.

0% Alcohol

floorafekete

2016. augusztus 5.

Az illata miatt vettem meg, nagyon tetszik, olyan kis friss. :) Első használatra teljesen jó volt, hatásos, egész nap kitartott, de miután újravettem, a második "doboznál" már nem igazán volt hatása, mintha megszokta volna a bőröm, ezért most más termékre váltottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Juuice

2016. május 8.

Jó az illata, a hatása nem a legjobb, ráfér napközben az erősítés és kicsit fog is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

citylight900

2016. február 27.

Már több illatát is kipróbáltam, újravette,. Jó érzés, finom illat. Az izzadást természetesen nem állítja meg, de legalább nem leszel büdös. :D Viszont van amikor egy nap 2x is használom, mert úgy érzem veszít a hatásából :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

henrietta1217

2015. június 3.

Nagyon jó deo :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Nagyon jó deo :)

anetta.filip

2014. június 26.

Nem rossz, de az összetevők miatt nem veszem újra. Itt az ideje áttérni valami natúrabbra. Hatásosságára négy csillagot adnék, de így csak hármat fog kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

galliba87

2014. május 4.

Undorodtam az illatától, valahogy annyira, hogy ki kellett dobnom. Pedig eddig az összes Fa deót végigpróbáltam, és csak ezzel volt ilyen gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

liaviolet

2013. szeptember 18.

Talán egy éve van meg, szeretem. Még mindig egyben van, nem morzsolódik vagy törik. Az illata hosszan tart, reggel felviszem és este is érzem, pedig nem túl erős, amolyan tusfürdő illathoz hasonló. Az izzadásgátló hatása olyan mint sok más stiftes deonak. Kevésbé zsíros mint a Rexona stiftek. Lemosásnál szappan kell, a sima víztől száraz porszerű lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

siss

2013. szeptember 15.

Jó illata van,engem kissé sárgadinnyére emlékeztet. :O Jól kenhető,hatása közepes.Annyira nem a kedvenceim a Fa deok,de néha kipróbálok párat.Egynek elmegy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Squalane eo 1 0