Fa

Ár:   729 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2012. március 17.

Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó puha és száraz bőr. A 7 tápláló összetevőt tartalmazó formula megbízható deo védelmet biztosít.

Fa NutriSkin deo spray ~ 500Ft
Ár: 500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Vajdus23

2018. február 10.

Kellemes illata van, de a végére már nagyon meguntam. Egy átlagos napot kibír, de egy edzéssel egybekötött nap folyamán már nem árt frissíteni. Az ára anszolút baráti, de más illat után fogok nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

fuge7

2016. május 12.

Az egyik legolcsóbb, és tartós, frissítő érzést nyújt. Az illata is jó. :)
Kár hogy állatkísérletes márka, és van benne Aluminum Chlorohydrate. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Az egyik legolcsóbb, és tartós, frissítő érzést nyújt. Az illata is jó. :)
Kár hogy állatkísérletes márka, és van benne Aluminum Chlorohydrate. :(

nitavondee

2014. november 5.

(Akit érdekel, én láttam belőle pl. tescoban és a "full diszkont" nevű euros boltokban).
Számomra konkrétan citrom illata van... olyan közepesen erős citrom.
Izzadásgátló hatása jó, akár parfüm helyett is megfelelő annak, aki szereti az ehhez hasonló illatokat (pl. D&G Light Blue).
Illata miatt 4* más gondom nincs vele, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 5.

Számomra konkrétan citrom illata van... olyan közepesen erős citrom.
Illata miatt 4* más gondom nincs vele, de nem fogom újra vásárolni.

Szaszcow

2014. január 26.

Nagyon tetszik az illata, az izzadásgátló hatása is szuper. Alapjáraton nem kedvelem a spray-ket, de ez bevált :)

update:
Kb 2-3 hónapja használom és eddig ez az az izzadásgátló dezodor ami igazán bevált, frissítő illata van. Újravásároltam. :)
up2:
azt hiszem megcsömörlöttem a fújós dezodoroktól, úgyhogy lecseréltem golyósra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

update:
up2:
azt hiszem megcsömörlöttem a fújós dezodoroktól, úgyhogy lecseréltem golyósra.

koszi87

2014. január 13.

Az illata kellemes, friss, bár én a rózsaszín változatát jobban szeretem, ezt csak azért vettem, mert akciós volt, 350ft, úgy voltam vele egynek elmegy. Egész jó az izzadásgátló hatása, bár szerintem nem olyan tartós, mint pl. a fa stifteké, mert az utóbbiból csak reggel, fürdés után szoktam használni, és egész nap kitart, a dezodorból többször kell fújnom a nap folyamán, ezért a hatásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

l.reka2000

2013. november 6.

Az illata és az izzadásgátlása is nagyon jó.! Szerintem megéri az 5pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

Az illata és az izzadásgátlása is nagyon jó.! Szerintem megéri az 5pontot

marinababa92

2013. április 8.

ennek a golyós változatát is használom minden fürdés után,ezt csak akkor,mielőtt megyek valahova,még egy kis plusz védelem,egész jó:) csak simán ezt még nem használtam,a golyósokban bízom.illata jó,friss

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

aniko_farago

2013. április 1.

az illata mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

az illata mesés.

macska29

2013. február 15.

Tetszik az illata, ujravennem, most akcios volt a Rossmann-ban (400Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Tetszik az illata, ujravennem, most akcios volt a Rossmann-ban (400Ft).

syrene80

2013. január 9.

Nagyon szeretem az illatát,friss,nőies;az ára kifejezetten baráti. Szerintem simán felveszi a versenyt bármelyik parfümmel az illata,viszont izzadásgátlásra nekem napi 1x-i használata kevés,ezért hurcibálom magammal a munkahelyemre.Csak emiatt vonok le 1 csillagot.

Mostanában jöttem rá hogy miért tetszik:olyan D&G:Light Blue-s beütése van,az pedig nekem örök illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Squalane eo 1 0

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.