Fa

Ár:   639   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Anett0707, az összetevőket feltöltötte: GergelyneTesiVass, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   639
Kategória:   Dezodorok

Fedezze fel a virágillatú frissesség érzését a Fa Pink Passion roll-onal! A borbarát formula hosszantartó védelmetbiztosít testszag ellen.

Anitacska01

2020. november 29.

Jó az illata, de nekem gyenge... Nen tart frissen mint egy nivea hasonlója mondjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

lavendermona

2020. szeptember 24.

Tini korom óta használtam, nagyon szerettem az illatát, aztán egy idő után másfelé kalandoztam. Most nyáron megláttam a polcon (új a külseje, de a régi illat), úgyhogy vettem is egyet. Maga a hatása teljesen jó, teszi amit kell. Viszont az összetevői szörnyűek, és mióta figyelek erre, ez a termék már csak nosztalgia marad a kis polcomon, néha jó, de már nem használnám minden nap, főleg az alumínium és az irritációt okozó adalékok miatt. A régi szép emlékek jegyében adom a 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

vivoka100

2020. június 27.

Szuper kis termék!!! 😍
Jó az illata és teszi a dolgát.🙂
Biztos,hogy újra fogom venni még jópárszor!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Szuper kis termék!!! 😍
Jó az illata és teszi a dolgát.🙂
Biztos,hogy újra fogom venni még jópárszor!

aniko_farago

2020. május 31.

Sajnos többszöri használattal sem véd az izzadás ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Sajnos többszöri használattal sem véd az izzadás ellen.

Bernicream

2019. augusztus 19.

Ez az első Dezodor ami nálam többszörösen újra vevős volt, nagyon finom az illata, teszi a dolgát, nem hagy foltot. Hosszú távon sem irritál semmilyen formában. Picit lassan szárad de emiatt nem pontozom le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

GergelyneTesiVass

2018. május 14.

Napi többszöri használat mellett megfelelően véd. Az illatát nagyon szeretem. Viszonylag sokáig elég. Sajnos a bőrömet csúnyán kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Dorottya93

2018. március 17.

Nem rossz, de a jótól iszonyat messze van.
Szárítja a bőrömet ,napjában többször kenem magam, hogy biztos ne legyek büdös.
Az illata viszont nagyon kellemes. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Nem rossz, de a jótól iszonyat messze van.
Szárítja a bőrömet ,napjában többször kenem magam, hogy biztos ne legyek büdös.
Az illata viszont nagyon kellemes. Nem veszem újra.

Jelizz

2017. május 11.

Kellemes az illata,a fuleim moge es a csuklomra is szoktam tenni hogy jobban erezzem az ilatat 😀 sajnos nem maradok szaraz ,talan ez tavasz/nyarra nem lesz tul jo. De nem fog karba veszni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

pilleriin

2017. január 14.

Féláron vettem meg, úgy gondoltam, megér egy próbát. Kb. 5 éve vettem utoljára Fa dezodort, ami alkohol- és alumíniummentes volt. Iszonyú pocsék volt, így nem vásároltam több Fa terméket. Ezzel most kivételt tettem. Izzadás terén nem vagyok szerencsés alkat, és akkor még finoman fogalmaztam. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Csirip74

2016. november 13.

Ha elfog a lelkiismeretfurdalás az általam (és általatok)favorizált old spice miatt, ehhez nyúlok. Nagyon tetszik az illata, szerintem parfümben is el tudnám fogadni. Azonban nem a nyári izzadós napok dezodora ez....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Ceteareth-30, Ceteareth-12
Tisztítószerek: Ceteareth-30, Ceteareth-12
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.