Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. július 16.

Kategória:   Dezodorok

Lifeforce

2017. március 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a golyós dezodort és az összes eddig használt dezodorok közül összességében ez a legjobb. Nem keni össze a ruhámat, gátolja az izzadást és kellemes az illata.
Nem gondoltam volna, hogy épp ez lesz a nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

Nem gondoltam volna, hogy épp ez lesz a nagy kedvenc!

Mundow

2017. március 19.

Finom rózsás illata van. Frissen borotvált hónaljon csíp. Izzadásgátló hatása jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

carolinett33

2017. február 26.

jó a hatása, nem fog, isteni az illata. fiúknak is nagyon tetszik ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

jó a hatása, nem fog, isteni az illata. fiúknak is nagyon tetszik ;)

arvi

2016. augusztus 6.

Imádom! Régóta újra akartam venni, ma pont be is szereztem végre egyet. Finom rózsás illat, jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

EvelinaB

2015. november 13.

Illata nem a legjobb, de talán még ennek van a legjobb illata a FA dezodorok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Niki19885

2014. július 18.

Szerintem jó kis deo és nem hagy foltot.Nem szeretem a tipikus dezodor "szagú" dezodorokat,inkább a parfüm illatúakat ez is olyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

galagonyanya

2014. július 14.

Eszméletlenül finom rózsaillata van. Nem hagy foltot a ruhán. Napközben egyszer újrakentem, biztos ami biztos, de semmi izzadságszag vagy ilyesmi nem csapta meg az orromat. Szerintem teljesen jó, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

ryara

2014. június 2.

Nekem a dezodoráló hatása csak 5/3, mert nagyon nehezen száradt meg rajtam, így egyből tök vizes lett a ruhám, ha felvettem. Így persze el is kenődött. De az illata isteni. Viszont frissen borotvált hónaljon iszonyatosan csíp és viszketett is!! Azért elhasználtam. Újravenni többet ilyen golyósat tuti nem fogok. Maradok a stifteknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

fatime

2014. február 11.

Isteni az illata, csak ezért vettem meg, mert nem kedvelem a Fa dezodorokat. Nem hagy foltot a ruhán, az illata sokáig érezhető, dezodoráló hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Myra142

2013. november 13.

Egy hete vettem akciósan a Rossmannban, mert szerettem volna már egy új illatot. Előtte a Pink Passion-t használtam sokáig, de kicsit untam már. Az igazság az, hogy elég izzadós típus vagyok, és ezen abszolút nem segített, hiába tartalmaz alumíniumot, viszont az illata nagyon tetszik, és legalább nem leszek tőle büdi. Mindenféle dezodort próbáltam már, a legtöbbnek furcsa volt a szaga vagy az állaga felkenés/fújás után, és bár ez sem 100%-os, de azt hiszem most egy darabig maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Ceteareth-30, Ceteareth-12
Tisztítószerek: Ceteareth-30, Ceteareth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.