Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Kategória:   Dezodorok

Gyengéd illattal, száraz olaj technológiával. Szabályozza az izzadást és selymes bőrérzetet kölcsönöz.

detti23

2019. szeptember 26.

Olyan felhőt hagy maga után fújáskor, hogy kb belefulladok. Magamon érezve is nagyon tömény. Sajnálom, pedig kellemesnek éreztem az elején az illatát, de nem nekem lett ez kitalálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

timi25

2019. május 31.

A hatása nem a legtartósabb, de az illatát szerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

A hatása nem a legtartósabb, de az illatát szerettem

zsoxcore

2019. március 17.

Nagyon kellemes illatú, ám számomra átlagos teljesítményt nyújtó termék. A sötét felsőt megfogja és a ruhán hajlamos megjelenni a nem kívánt izzadságfolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

pannababo

2019. január 5.

Kombinálva szeretem a legjobban a golyós változatával. Akkor egész nap érzem a finom illatot magamon. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

googles

2018. november 14.

Jó illsta volt és a Fa dezodorok nekem mindig működnek, de ez az egy nálam irritációt okozott. Így sajnos ketteske.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

Juanita91

2018. november 14.

A legkellemesebb illatú dezodor a Fa családból szerintem. Igaz hogy az izzadtsággátló hatása nem az igazi,de arra használok mást, ezt pedig frissítőként, és annak viszont szuper. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Alex0920

2018. szeptember 2.

Az illata nagyon kellemes púderes, viszont elég gyengén teljesít, nem igazán hatékony a nagy melegben egy stresszes napon. Átlagos deo, nem csodaszer, meg tudja fogni a fekete ruhát és nem segít az izzadás ellen, de sajnos még nem találtam meg azt a terméket ami mindkettőt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

wildrose

2018. augusztus 7.

Kellemes, lágy illatú deospray, közepesen izzadásgátló, de nem túl nagy melegben hatásos. A ruhán nem hagy foltot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Bububaba

2018. április 1.

Kicsit féltem tőle,hogy foltot fog hagyni,de nem így volt. Az izzadsággátló hatása jó,egy rohanós napon sem hagy cserben. Az illata nagyon finom púderes. Egyszer mellé fújtam és a ruhámra ment,de csak egy mosás kellett neki és kijött,nem maradt nyoma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 1.

Yummy

2018. március 11.

Nekem nem vált be. Izzadásgátló hatása szinte semmi volt. A bőrömet nem irritálta és az illata szuper, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.