Fa

Ár:   459 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: Pen, Módosítva: 2017. október 24.

Kategória:   Dezodorok

"Fedezd fel a Fa Soft & Control izzadásgátló roll-ont, mely gyengéd illattal és száraz olaj technológiával szabályozza az izzadást és bársonyos bőrérzetet nyújt."

sztinke

2019. augusztus 21.

Ezer éve nem használtam Fa deot (megjegyzés: egyéb Fa termékeket rendszeresen vásárolok), mert egyetlen, már megszűnt terméküket kivéve, folyton csalódást okoztak. Az illatuk változatos, kellemes, de a hatékonyságuk közel sem. Néhány hete viszont valami furcsa belső sugallatra, na meg mert leárazva gyakorlatilag olcsó volt, vettem egy ilyet. Úgy voltam vele, hogy legfeljebb elhasználom otthon. És lám, ismét csalódtam, csak most ellenkezőleg, nagyon kellemesen! :D Az illata enyhe, virágos tisztaságillat, nem tolakodó, egyáltalán nem csíp vagy irritál, és kimondottan hatékony. Nincs izzadás és pláne nincs kellemetlen szag, még kánikulában sem. Komolyan mondom simán hozza a drága márkák színvonalát!
Talán, ha nagyon bele szeretnék kötni valamibe, akkor azt mondanám, hogy kicsit lassan szárad, de ez egyrészt szőrszál hasogatás lenne, hiszen egy dezodornál nem ez a legfontosabb, másrészt engem pont nem zavar a száradási idő, fogmosás-arcmosás-ágyazás alatt van ideje.
Szóval a hatékonyság és a kedvező ár miatt egyértelműen max pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Szóval a hatékonyság és a kedvező ár miatt egyértelműen max pont!

pilleriin

2019. május 6.

Nagyon hatásos, bevált. Lassan szárad de nem hagy foltokat, ha vigyázok. Nem viszketek tőle. Nem életem deoja, mert kicsit nyanyás az illata, de amire kell,arra jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

pannababo

2019. január 5.

Igazi női illat. Sosem hagy cserben de nem is bántja a bőröm. Isteni!
✔nyári meleg
✔testmozgás
✔idegösszeroppanas
Sosem hagy magamra, és hihetelne h borotva után sem csíp.5🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Igazi női illat. Sosem hagy cserben de nem is bántja a bőröm. Isteni!
✔nyári meleg
✔testmozgás
✔idegösszeroppanas
Sosem hagy magamra, és hihetelne h borotva után sem csíp.5🌟

DodoCore16

2018. május 8.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata és megfelelően dezodorál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata és megfelelően dezodorál.

Démonka91

2017. október 17.

Visszafogott illat, nem bántja a bőrömet még borotválkozás után sem. Hatásos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.