Fa

Ár:   976 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2012. május 9.

Kategória:   Dezodorok

72 órás védelmet biztosít az izzadás ellen

siskin7

2019. szeptember 4.

Nem egy rossz illatú, én valami újabb verzióját használom ( nem így néz ki), de az hogy fehéres cuccként megmaradjon a bőrömön, az nekem elfogadhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Nileve

2018. szeptember 6.

Nem vagyok egy nagy fújós dezodor rajongó, de ezt még viszonylag szerettem is anno. Bár a Dove ubis dezodorját sokkal jobban kedvelem. Ez sem fúj ki magából egyszerre több tonnányi anyagot hálistennek, viszont talán egy kicsit nedvesebb hatást kelt, mintha vizet spriccoltam volna a hónaljamra, hiába rázza fel a flakont az ember alaposan. Az illatát mindig is imádtam, tényleg sportos, friss illat ez. Nem olyan, ami megfullaszt kis mennyiségben is. És úgy ahogy, de a dolgát is teszi, de azért ezt a 72 órát nagyon nevetségesnek tartom. Egy erős 4-est megérdemel ő is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Mundow

2017. október 4.

Jó illata és izzadásgátló hatása van. Kifújáskor fullasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Jó illata és izzadásgátló hatása van. Kifújáskor fullasztó.

dizabella01

2017. augusztus 18.

Hát nálam nem mutatkozott semmi double power...sajnos. Az illata csípi az orrom és a szemem, fullasztó, hatása sem valami nagy durranás. Örülök legalább annak, hogy nem volt olyan drága, 450 forintért vettem.
A víz folyik rólam rendesen, az izzadósoknak nem ajánlom.
Az utóbbi időben elkezdtem tüsszenteni is tőle, nagyon irritálja az orrnyálkahártyámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

A víz folyik rólam rendesen, az izzadósoknak nem ajánlom.

Doty23

2017. június 20.

Már régóta használom a stift változatát ami szuper,gondoltam kipróbálom,de egyszerűen nem vált be.Ha kicsit is megizzadtam azonnal kellemetlen szagom lett

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

petra5399

2016. november 30.

300 ft körüli összegért jutottam hozzá egy kuponnal. Nem szárad meg normálisan, ragacsos érzést hagy maga után. Egyből le is mostam, csak wc-illatosítóként használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

izabella73

2016. november 17.

Kupon napok alkalmával vettem,hogy kipróbáljam.Régebben használtam Fa termékeket,de ez valahogy nem vált be,izzadás gátló hatást egyáltalán vettem észre és az illata se tetszik igazán,túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 17.

mysticnails

2016. október 30.

Én FA dezodoron kívül már mást nem vagyok hajlandó használni, a sport deokból mind bevált. Igaz nem teszteltem annyi órát mint ami rá van írva, érthető módon az ember fürdik minden nap jobb esetben, viszont nyáron a 40fokban is bicajozok, télen is a nagykabátban közben jövök megyek a meleg bevásárlóközpontba ki be szóval..és estére se vagyok büdi. Sajnos ez más deokról nálam nem volt elmondható, pár órán át védett utána nagyon kellemetlen szagú lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Catcatcat

2016. június 30.

Hát... Tényleg jó lenne mint izzadásgátló, edzésekhez használtam jó párszor és tényleg véd izzadságszag ellen, viszont nekem az illata szúrós, egyáltalán nem egy csajos illatú dezodor a rózsaszín dizájn ellenére.. Szóval az "illata" nagyon zavar úgyhogy tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

marianne000

2016. május 9.

Jó illatú, tartós, edés előtt/után kifejezetten ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Jó illatú, tartós, edés előtt/után kifejezetten ajánlott.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.