Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: Dora961, Módosítva: 2017. május 22.

Kategória:   Dezodorok

72 órás védelmet biztosít.

pflaume

2018. július 16.

Ez a kedvenc dezodorom. Edzés közben sem érzem magamon az izzadtságszagot, szerintem szuper kis termék jó áron :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Csipetke

2018. június 5.

Nagyon szeretem ennek az illatát, általában ha ezt a márkát választom, akkor ez az egyik favorit. Teszi a dolgát melegben is és sport közben is. Könnyen kenhető és gyorsan fel is szívódik, nem hagy nyomot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Cintia89

2018. január 26.

Az itteni vélemények miatt próbáltam ki és nem csalódtam. Nagyon jó illata van, könnyen kenhető, sokáig tart a hatása, teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Sanja86

2017. december 10.

Kedvenc, kedvenc!!! Az illatát szeretem a legjobban, hagy nyomot a ruhákon, de az sose zavart nagyon. Öltözködés után kell használni, ennyi. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Vali21

2017. november 18.

Nagyon jó illata van, de nehezen lehet felkenni, megfogja a ruhát és nem segít az izzadáson sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

kovecs.ildiko@gmail.com

2017. szeptember 28.

Nehezen kenhető, kemény és hatástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nehezen kenhető, kemény és hatástalan.

Aanyta

2017. szeptember 26.

Illata nekem nagyon tetszik. Egy gondom van, amiért levonok egy csillagot, hogy annyira oda kell nyomni a bőrömhöz, mert nem kenődik el normálisan, olyan kemény.

Inkább négy csillagot vonok le, mivel abszolút kenhetetlen. Az egy csillag az illatára marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Monika195

2017. június 26.

Az illata nagyon kellemes,és egész nap vég a testszag ellen :D bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Az illata nagyon kellemes,és egész nap vég a testszag ellen :D bevált

Catwoman94te

2017. június 22.

Tartós. Az illata semmitmondó, sajnos sokszor befogja a ruhákat. :( Szeretem is meg nem is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 22.

LauuKovacs

2017. február 22.

Én szeretem, általában soha nem veszem újra ugyanazt a terméket szóval most is ez lesz a helyzet ha elfogy, attól függetlenül hogy szeretem és megvagyok elégedve a hatásaval. Nem vagyok az a izzadós fajta szóval lehet nekem azért jobban hat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2