Fa

Ár:   523 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 523 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 523 Ft

Pormentes formulával, alkoholmentes

Ár: 523 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

6vilag

2018. augusztus 12.

Miért nem találom a boltokban? Annyira szerettem az illatát a lányomon. Mivel csak ő használta, ahányszor csak magára fújta, mindig megkérdeztem, mi ez a finom illat. Csodás, finom, nőies parfüm illata van, és nem utolsó sorban jól dezodorál, soha nem panaszkodott, pedig igazán kényes a bőre. A ruhái sem voltak sárgák tőle. Szép illat, jó teljesítmény (volt).
Úgy látom, hogy ici-picit megújult a külseje, vettem abból egyet, ezt már magamnak. Ez már "extra fresh formula" jelzőt is kapott (ami nem tudom mit takar, friss volt ez eddig is). A dobozára még felkerült "Non-stop Fresh Technology" felirat. Tény, hogy a nagy melegben tökéletesen teljesít. Az illata ennek is hibátlan, finom, a teljesítménye sem hagy kívánnivalót maga után. Köszi FA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

nagydora911

2017. október 24.

Szerencsére nem hagyott foltot a ruháimon és az illata is nagyon kellemes. Extrém nyári melegekben még nem próbáltam, de egy átlagos napot rendszerint kihúzok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Nagyon kellemes, frissítő, bármelyik parfümmel kompatibilis, önmagában nem szívesen használom, mert annyira nem kellemes, viszont elég erős az illata. Kiemelkedő az izzadásgátló hatása még az én extrém izzadásom esetén is. 72 órát nem, de fél-háromnegyed napot kibír hőmérséklettől függően (20-40 fok).

5-6 flakonnal elhasználtam már, az illata végett még keresek másikat, de a Fa márka megnyerte a tetszésemet általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

anetta.filip

2014. június 26.

A leghatékonyabb Fa deo spray. Illata erős, de finom, valószínűleg sokáig érezhetik a kívülálló személyek, de én sajnos gyorsan megszokom h rajtam van, így ezt magamról nem tudom elmondani.
Maximális kedvenc. Az egyedüli ami lesápaszt, a sok narancssárga pötty, ami megcsap az INCI listánál.. Emiatt kap négyest..és emiatt még az is megeshet, hogy nem fogom többet megvásárolni, akármennyire is sajnálom.:-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

jégvirág

2013. október 4.

A jó vélemények miatt vettem meg, mert már rengeteg deoban csalódtam. Már észrevettem, hogy ami másnak beválik, számomra valószínűleg hatástalan lesz. Jó illata van, nem irritál, de nálam igenis foltot hagy, szagokkal gyakran nem tud elbánni. Első két nap még hatásos volt, a harmadikon már kevésbé, úgy látszik nem minden csoda tart 3 napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 4.

arybaba2

2013. szeptember 6.

Kedvenc deóm lett:) Izzadós fajta vagyok,de ez segít hogy ne izzadjak annyit,nem hagy foltot,nem leszek büdös,az illata tényleg tömény de később elillan.300-600 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

SanTessa

2013. augusztus 10.

Abszolút kedvenc (főként a golyós verziója)! Nem fogja meg a ruháimat, az illata nem túl tolakodó és rendszeres edzés mellett is hatékony. Korábban nem szerettem a Fa termékeket, de ez mindennél jobb! Általában max. 500 ft-os áron már be tudom szerezni, így van itthon több is tartaléknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

magnes

2013. július 23.

Én ezt a fújóst használom, s nekem jobban bevált, mint pl. a Rexonák. Fújáskor még kicsit tömény az illata, de hamar elillan, amit én nem bánok, ennek ellenére estére - biciklizés mellett - sincs kellemetlen szagom, ami ugye nem azért nincs, mert a dezodor illata nyomná el. Szóval működik és tényleg nem hagy foltot. Eddig nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

bambi023

2013. július 23.

a golyós változatot használom, az illatával nincs gondom, sose használtam Fa dezodort, de ez életem legjobb dezodora. Exodort is használok mellette nagyritkán, szóval foltom amiatt sincs, de emellett a dezodor mellett jó ha havonta egyszer kell használom, más nem ennyire hatékony. Nálam bevált a reklámban ígért fehér-fekete-színes ruhakompatibilitás is. ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Alexa369

2013. július 20.

összességében jó illata van, sokáig érezni lehet, és tényleg nem leszel büdös ha ezt használod. És itt ki is merültek a pozitív tulajdonságai. A fekete ruháimat művészet mellette felvenni, épp hogy hozzáér már fehér folt, csík lesz rajta amit ráadásul nehéz levakarni. Nehezen szárad használat után, ráadásul volt hogy konkrét cseppben folyt le a karomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone