Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LovasBabi, Módosítva: 2013. október 3.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

72 órás védelmet biztosít.

altair

2016. július 5.

Nekem bevált, az illata és a tartóssága is. Kár, hogy úgy kell vadászni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Nekem bevált, az illata és a tartóssága is. Kár, hogy úgy kell vadászni...

Vyvcsyke

2016. június 1.

Teljesen átlagos golyós, az illata nekem tetszik és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Teljesen átlagos golyós, az illata nekem tetszik és tartós is.

LovasBabi

2013. szeptember 26.

Feltöltöttem a kencét, mert felhúzott..minek vettem meg??? Mert nagyon olcsó..és hát a leve is híg. Szagában nagyon érződik az alkohol, és amúgy sem finom, konkrétan ilyen szagom van amikor már keveredik az izzadság a dezodorral :S Vagy csak ez a TÖMÉNY ALKOHOL bódított el? Felkenés után elég sokáig ragadt , de nem csípett mondjuk nem is epiláltam. Hatását még nem tudom kifejteni, de ezek után...nem is szívesen kenem magamra többször. Fujj, a körömlakklemosónak jobb szaga van!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Ceteareth-12
Tisztítószerek: Ceteareth-12
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Alcohol, Coumarin
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.