Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Kategória:   Dezodorok

96 órás védelmet biztosít.

ackzode

2020. november 7.

Szerintem izzadás ellen annyira nem hatásos, de én imádtam az illatát. Nagyon nosztalikus számomra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

b3ttuvagyok

2018. július 26.

számomra elképesztően büdös a szaga, kibírhatatlan ki is dobtam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

számomra elképesztően büdös a szaga, kibírhatatlan ki is dobtam

Enci11

2017. május 16.

Az első dezodorom volt, amitől tényleg nem izzadtam egész nap. Az illata kicsit fiús, de ennek ellenére szívesen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Yette

2017. április 17.

Nem lett a kedvenc dezodorom.
Nem szeretem az illatát, és a tartóssága sem megfelelő. Alig bír ki pár órát egy nyugodtabb napon.
Nem csíkoz és nem hagy sárga foltot sem viszon az ízadságszaggal nem tud kezdeni semmit, így számomra szinte használhatatlannak bizonyult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Nem lett a kedvenc dezodorom.

mysticnails

2016. október 30.

A 96 órás védelem elég vicces, inkább mást kellett volna ráírni, de tartósság szempontjából a másik 2 sport társához hasonlóan tökéletesen teljesít. 12-15 órás tesztelések alapján, 40 fokban bringaút stb után semmi szag, semmi nedvesség, én rajtuk kívül mást már nem használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

alcyone

2016. július 21.

Nagyon szeretem az illatát, még van belőle egy kicsi, de egyre ritkábban nyúlok érte a polcon, mert borzalmasan csíkoz....utálom, hogy olyan fehér foltokat hagy a ruhán, arról meg már nem is beszélve, hogy a hónaljamnál is csomóban gyűlik össze ez a fehéres cucc....nagyon csalódás, pedig az illatát kedveltem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

KupaiVirag

2016. május 3.

Nagyon szerettem. Az illatát még mindig imádom, jó emlékeim kötődnek hozzá. Az izzadásgátló hatása számomra közepes, télen lehet, hogy jó lett volna, de a nyári hőségben nem szuperált túl jól, bár nem is volt annyira rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

simple

2016. február 8.

Szörnyű. Nemhogy 96 órát nem bír ki, de még kettőt sem. Most télen vásároltam, és még így is, hogy nincs meleg, izzadok mellette, de ez még nem lenne gond, viszont a testszagot sem fedi el, olyan mintha nem is használnék semmit. Ráadásul összeáll a hónaljamban ilyen fehér darabokba, a ruha is csíkos lesz tőle. Szerencsére hamarosan elfogy, soha többé nem veszek ilyet. Azért adtam két csillagot, mert az illatát viszont nagyon szeretem, de ez az egy pozitívuma van sajnos csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

Shennny

2015. március 16.

Olaszországban a 40 fokban egész nap védett túra közben is :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Olaszországban a 40 fokban egész nap védett túra közben is :)))

Nymeria94

2014. június 28.

Kísérletező természetem újabb baklövése!
Szeretem a Fa dezodorait, már két flakonnal elhasználtam két másik fajtából és azokkal maradéktalanul elégedett voltam, de mint a különféle illatok nagy barátja nem tudok leragadni egynél, ezért lelkesen váltogatom őket. Azaz eddig váltogattam... Izzadásra hajlamos emberként nagyon megörültem a 96h-s ígéretnek, persze igencsak gyanús volt, hogy ez barokkos túlzás, de úgy voltam vele, hogy egye fene, ha egy stresszesebb és egy ezzel járó izzadósabb napot kibír, akkor már nem lesz baj. Hát nem bírja ki sőt.. Első alkalommal, amikor nem teljesítette az ígérteket még elnéztem, hiszen azon a napon több, mint 3 órát buszoztam, a hőmérséklet 30 °C felett volt és még egy kemény vizsgám is volt, tehát többszörösen hátrányos helyzetből indult. DE a mai napon 2 órát utaztam légkondicionált körülmények között, nem sétáltam szinte semennyit és légkondicionált helyen is tartózkodtam, de az eredmény ugyanaz volt, mint a korábbi strapásabb körülmények között. Ezek után biztosan nem fogom akkor használni, ha kimozdulok, itthonra talán jó lesz, de nagyon örülni fogok,ha végre valahára elfogy majd és visszatérhetek valamelyik, már jól bevált Fa-s dezodoromhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Kísérletező természetem újabb baklövése!

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.