Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Kategória:   Dezodorok

Fa joghurtos izzadásgátló stift. Alkoholmentes.

mayc

2013. február 28.

Pár évvel ezelőtt volt egy ilyen dezodorom,és odáig voltam az illatáért! Én egy picit izzadtam mellette is,de akkoriban nagyon izzadós voltam sajnos. Azóta is keresem ezt a dezodort de nem találom sehol :( Több drogériában és nagy áruházban is megnéztem de nem volt,pedig az illata miatt ez volt a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Ewyca

2012. május 22.

Imádom az illatát,nekem tökéletesen bevált.Egyáltalán nem izzadok mellette,sőt talán még nagyon picit szárítja is a bőrt,de ezt nem tudom egyértelműen ennek betudni.Szerintem tökéletes annak,akinek nem nagyon száraz,érzékeny,vízhiányos a bőre,és eléggé izzadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

mokojka

2012. április 14.

Nagyon szeretem,incsi-fincsi és meglepően jónak is bizonyult.Na azért emellett is izzadtam,de mintha szárazabbak maradtak volna a ruháim.Veszek is nemsoká' egyet!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

buttercup

2012. január 14.

vagy 2 évig biztos használtam, annyira szeretem az illatát:$ izzadásgátló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nem vaok izzadós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

bogibooo

2011. október 28.

elfogult vagyok a fa termékekkel és sajons ez sem kivétel: pocsék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 28.

elfogult vagyok a fa termékekkel és sajons ez sem kivétel: pocsék.

Darky

2011. június 7.

Rettentően szeretem a vaníliás illatokat...Megvettem anno ennek a golyós változatát, és ahogy csak lehetett, úgy marta szét a bőrömet. Sajnos hiába az illat, én nem tudom használni.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 7.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.