Faberlic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadók

Elvarázsoló összhangban a bergamott és a fekete bab frissessége, a virágzó ribizli aromája, a cseresznye gyümölcsös illata. A lágyság a liliomnak, és a tearózsának köszönhetõ.
Friss, virágos, gyümölcsös illat.

sailorluna

2018. augusztus 2.

úú, nagyon szerettem! finom, különleges illat volt. kár, hogy már beszerezhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Loona

2016. február 22.

Fú, nekem ez volt a kedvenc parfümöm... sosem voltam nagy parfümös, sem előtte, sem azóta, ebbe is csak véletlen futottam bele Vaterán egy eladónál, akitől a márka hajvégápolóját szereztem be (az anno nagyon bevált, nagyon nehezen találtam helyette másikat). Megfogott a neve, a cseresznyevirág nálam általában mézesmadzag, a csomagolása is megtetszett (akkor még nem így nézett ki, mint ezen a képen, hanem lefele keskenyedő, fordított kúp-szerű üvege volt, rajta fehér felirattal és cseresznyevirágokkal), az ára pedig egy vicc volt, így hozzácsaptam a vásárlásomhoz.

Életem első, és azóta is egyetlen olyan parfümje, aminek az illata nem zavart egy idő után magamon, így nem csak elhasználtam, de újra is vettem. Imádtam az illatát, tartós volt (ha ruhára került belőle, azon napokig érezhető maradt halványan az illata), és nem változott át az idő múlásával az illata nemtetszővé, csak fokozatosan halványult. Nagyon sajnáltam, amikor rá kellett döbbennem, hogy a fogyófélben levőm helyett már nem tudok utánpótlást rendelni, és sokáig őrizgettem, szagolgattam az utolsó megmaradt üvegemet - amíg meg nem romlott a pici maradék az alján, és így el nem romlott az illata (lehet, hogy így jobb, így a végén legalább nem fájt kidobni).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Xinezia

2013. február 18.

Nővéremnek volt ilyen parfümje. Csábítóan izgalmas volt, misztikus, titokzatos, felemelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance