Facelle

Ár:   449 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

kicsikocsi

2019. október 28.

Amióta ezt használom, semmi problémám nem volt. Korábban használtam többféle avonos lemosót, niveát valamint lactacydot is, de eddig ez vált be a legjobban. Számomra nem kényelmetlen a flakonja és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

csadrika1206

2019. szeptember 1.

Sokszor vettem már újra ezt a terméket es imadom!!
A kiszerelése amit egyedül le húznek csillagok tekintetében, de abszolút elégedett vagyok.
Az illata kellemes, allaga hígas picit de nem hatraltat használatban, nem irritál egyáltalán, az érték arányban pedig csodálatos. Csak ajánlani tudom tényleg szívből minden ujonnan olvasónak! 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Sokszor vettem már újra ezt a terméket es imadom!!

andreatoth928

2019. augusztus 5.

Nagyon problémás vagyok ott lent és egyáltalán nem mindegy az, hogy mit használok. Sok intim lemosót használtam már de egyedül ez vált be. Nem irritál, az illata nagyon szuper és megfelelően tisztít. Az ára is nagyon kedvező. A kiszerelése hagy némi kivetnivalót maga után, valami pumpás verzió jobb lenne, de ez a legkisebb gond vele. Imádom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

pandarouge

2019. május 5.

Nagyon jó termék. Árban is remek. Übereli a legtöbb (drágább) lemosót. Az illata szerintem fantasztikus, néha egész testre is használom. Elfogyott a carefree lemosóm, és ezt sikerült hamar gyorsan venni helyette, nem bántam meg és mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Jucuus

2019. április 24.

Olcsó és jó termék. Nem túl erős illatú, jó állagú és könnyen lemosható. Eddig még nem szárított, nem viszkettem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Gica91

2019. január 31.

Az árához képest jó, az illata is kellemesebb mint a rózsaszín társának. PH értéke (4,2) is nagyon rendben van. Sok intim szappan semleges PH értékű, az pedig nem a legelőnyösebb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Zany

2019. január 16.

Ennyi pénzért tök jó kis univerzális gélt kapunk.
Nyilván, ha akciós még jobb.
Annyi a bajom, hogy túl híg az állaga és ezért nem olyan gazdaságos, mert sok elfolyik feleslegesen a kezemből.
Nem habzik nagyon, de nem is kell neki.
Arcmosásra is szoktam használni.
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Ennyi pénzért tök jó kis univerzális gélt kapunk.
Nyilván, ha akciós még jobb.
Nem habzik nagyon, de nem is kell neki.
Arcmosásra is szoktam használni.
Ajánlom!

TheGirl

2018. október 5.

Az illatával egészen meg vagyok elégedve. Az én bőrömet kicsit szárítja, ezt tudom hibának felhozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

rtteszvesz

2018. szeptember 25.

Véletlen vettem ezt, mert otthon elfogogyott és kellett másik és pont Rossmannban vásároltam. Az ára szuper, és nagyon jól bevált. Nem okozott irritációt, tiszta érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Bubucim

2018. május 12.

Már többször újravettem. Előtte többféle Avonosat is használtam. Különösebb problémám nincs azon a területen, tehát túlzott elvásásaim nem voltak tőle. Az ára itt nem jól van feltüntetve, 399 Ft-ért lehet beszerezni a Rossmannban. Ha akciós és még van végösszegi 10%-os kupon, nagyon megéri. Azt vettem észre, hogy legszívesebben ezt emelem le a polcról. Flakonból soha nem adagoltam, mindig átöntöm egy erre a célra kijelölt pumpás szappantartóba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sorbitol, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1