Facelle

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2017. január 11.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dizabella01

2017. augusztus 11.

Legjobb! Olcsó, nedves, jó az illata, nem foszlik szét használatkor, nem csíp, nem irritál! Valójában nagyon nedves, de az nem lehet egy negatívum, hiszen azért vesszük, hogy tegye a dolgát, mármint értitek. Én kimondottam szeretem, hogy "tocsog" a folyadékban, így legalább tisztít.

Egyetlen hátránya a nedvességének az az, hogy a csukója eleg gyorsan veszít ragadóképességéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Hopi

2017. február 10.

Az ára győzött meg először, amikor elkezdtem használni akkor pedig a minősége is. Nagyon jo termék, kellemes és tiszta érzetet hagy maga után, elég pici, ezért táskában is jól elfér.
Nagyon jó át van itatva, sok nyitogatás után sem szárad ki, ezért az utolsó darabok sem mennek kárba.
En örülök az illatanyagnak is benne, ettől frissebb érzetet nyújt.
Én semmi rosszat nem tapasztaltam a használata során, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

En örülök az illatanyagnak is benne, ettől frissebb érzetet nyújt.
Én semmi rosszat nem tapasztaltam a használata során, csak ajánlani tudom.

Vizililiom

2017. január 29.

Teljesen elégedett voltam vele, mindig tartok a táskámban kis kiszerelésű (max. 20 db-os) nedves törlőt. Általában mindegy milyen márka, csak legyen nálam. Erre sincs panaszom, ahogy a többire sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Loona

2017. január 3.

Több mint egy éve használom elégedetten ezt a terméket, így bőven megérett már egy vélemény :)
Előtte évekig egy konkrét másik terméket használtam (a Bella hasonló célú kendőjét), mert megörültem, hogy korábbi kellemetlen tapasztalatok után sikerült nem csípő/irritáló/kellemetlen utóérzetet hagyó terméket találni, de maradéktalanul azzal sem voltam elégedett. Azóta nem bánom, hogy rászántam magam a váltásra, csak azt, hogy nem hamarabb! A facelle kendői bőven tudnak mindent, amit abban szerettem: nem csípnek, nem irritálnak, nem hagynak kellemetlen réteget használat után, viszont kellemetlen illatot sem hagynak a kezemen (amit a Belláról sajnos nem tudtam elmondani), bátran lehúzhatók a WC-n, és sosem(!) száradtak még ki, még úgy sem, hogy külön csomagot használok otthon, a munkahelyen, illetve a táskámban is van mindig egy, és bizony amelyik ritkábban van használva, az akár hónapokat is eltölt felbontva, mielőtt elfogy. Így végre nem kell többé attól se paráznom, hogy pont olyankor jövök rá, hogy utazáskor elfelejtettem el/átpakolni ezt, amikor szükség lenne rá.

Ebből is a kis kiszerelést szoktam mindig vásárolni, egyfelől mert a nagy lapok feleslegesen nagyok, másfelől pedig mert vicces, de ha a teljes árat nézzük, mindenféle kupon nélkül, akkor konkrétan az éri meg jobban - az már csak bónusz, hogy a mérete is táskabarátabb :D És amióta megváltoztatták a külsejét, és kék alapon pöttyös és horgonymintás csomagolást kapott, az egyetlen fennmaradó (a fentiekhez képest jelentéktelen) pont, ami a Bella lecserélése után hiányzott: a cuki külső, is megoldódott. Öt csillag :)

(az illatanyagot én is feleslegesnek érzem benne, és örülnék, ha eltűnne belőle, de mivel szerencsére nekem nem okoz irritációt, emiatt nem vonok le pontot)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Kremcica

2016. december 30.

Tökéletes! Első sorban nem csíp, nem irritál vagy gyengíti le a lenti közeget a bacikkal szemben. Kellően nedves, de nem folyik. Az illata pedig mennyei. Bár azért csak halkan de megkérdezném a gyártót hogy egy ilyen termékbe miért raktak illatanyagot. De legalább finom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

knikolett629

2016. november 21.

en meg soha eletemben nem ereztem ennyire jo illatot :D ha valaki tud valami erre hajazo kremet illatban, kerem szoljon! teljesen elvarazsolt :) egyebkent meg pont annyira nedves, amennyire kell, nem hagy maga utan ragacsos erzetet, nem irrital, tenyleg az egyik legjobb intim torlokedno, amivel eddig talalkoztam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Kittinaa

2016. november 13.

Nem csíp, nem irritál, jó az illata és olcsó is. :) Már csak ezt használom, és nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

juli007

2016. november 7.

Már legalább 20 csomaggal elhasználtam belőle, a mini és a normál változatát is szoktam venni. Ezen kívül csak a Jessa intim törlőjét használtam még, úgyhogy a nagy márkákkal nem tudom összehasonlítani. A célnak tökéletesen megfelel, sosem éreztem úgy, hogy drágábbat kéne vennem. A Jessánál nedvesebb, de ez nekem nem baj. Az egyetlen problémám vele, hogy a csukója valóban hamar elveszti ragadóképességét, ha a kendő kivételkor hozzáér a ragadós felülethez, de ha figyelek erre, nincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Candy21

2016. október 29.

Nagy kedvenc most már csak ezt használom olcsó kellőléppen nedves és jó erősek a kendők. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

kibo805

2016. október 25.

Első használat után vagyok, és már kedvenc :) Antibiotikum kúra után vagyok, és meglehetősen könnyen szedtem össze intim fertőzést, ezért gondoltam, hogy a tejsavtartalma miatt kipróbálom. Nem telt 5 percbe, máris elmúlt a viszketés "odalent". Az árán nagyon meglepődtem, pénztárcabarát. Libresse-t használtam eddig, de 100%, hogy maradok ennél, jobb és olcsóbb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid